x
33 Numara Kadın Ayakkabı Seçimleri
22.06.2018

33 Numara Kadın Ayakkabı Seçimleri

Günümüzde bayanlar için en önemli alışveriş ürünlerinin başında ayakkabılar gelir. Stillerini ve kıyafetlerini tamamlayan ayakkabılar, sağlık açısından da son derece önemlidir. Tüm gün kişiye eşlik eden ayakkabıların, kişinin tarzına ve ayak numarasına uygun olması gerekir.

 

            Gün boyu giyilen ayakkabıların rahat olması, o günün çok daha konforlu geçirilmesini sağlayan en önemli ölçüttür. Spor, topuklu, babet ve sandalet gibi türler ile sunulan ayakkabı modelleri, görüntüsü kadar numarası ile de önemlidir.

 

            Modayı yakından takip eden bayanlar, ayakkabının kişinin görünümünde ne kadar etkili olduğunu bilirler ve buna göre son model ayakkabılar arasından en uygun olanı seçmeye çalışırlar. Tabi bu aşamada doğru ayakkabı numarasının seçimine de dikkat ederler.

 

 Ayakkabı Numarası Neden Önemlidir?

 

            Dışarıda çok zaman geçirildiği için tercih edilen ayakkabının da rahat olmasına dikkat edilmelidir. Günümüzde klasik olarak bayanlarda 37 – 38 numara ayakkabılar çok fazla tercih edilmektedir. Ancak 33 numara bayan ayakkabı ihtiyacı olan kişilerin sayısı da az değildir. Küçük ayaklara sahip olan bayanların, büyük numara ayakkabı giymesi gün boyu konforlarını bozar.

 

            33 numara ayakkabı arayanları düşünen fitbas.com, 33 numara ayakkabı giyen bayanlara geniş seçenekler sunuyor. Sınırsız modeller arasından kendi tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun modeli seçerek her yerde şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

            Tercih edilen ayakkabının numarası çok önemlidir. Çünkü 33 numara ayakkabı giyen bir bayan 34 ya da 32 numara ayakkabı giydiğinde, tercih ettiği ayakkabı ya ayağını sıkar ya da ayağından çıkar. Bu da gün boyunca rahatsız olmasına neden olur.

 

            Dengeli basmak ve ayak sağlığını korumak için mutlaka doğru ayakkabı numarasının seçilmesi gerekir. Spor modellerden klasik modellere kadar geniş bir seçenek sunan fitbas.com sitesindeki 33 numara bayan ayakkabı modellerini inceleyerek kendinize en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.