x
33 Numara Kadın Ayakkabı Seçimleri

33 Numara Kadın Ayakkabı Seçimleri

22 Haziran 2018

Günümüzde bayanlar için en önemli alışveriş ürünlerinin başında ayakkabılar gelir. Stillerini ve kıyafetlerini tamamlayan ayakkabılar, sağlık açısından da son derece önemlidir. Tüm gün kişiye eşlik eden ayakkabıların, kişinin tarzına ve ayak numarasına uygun olması gerekir.

 

            Gün boyu giyilen ayakkabıların rahat olması, o günün çok daha konforlu geçirilmesini sağlayan en önemli ölçüttür. Spor, topuklu, babet ve sandalet gibi türler ile sunulan ayakkabı modelleri, görüntüsü kadar numarası ile de önemlidir.

 

            Modayı yakından takip eden bayanlar, ayakkabının kişinin görünümünde ne kadar etkili olduğunu bilirler ve buna göre son model ayakkabılar arasından en uygun olanı seçmeye çalışırlar. Tabi bu aşamada doğru ayakkabı numarasının seçimine de dikkat ederler.

 

 Ayakkabı Numarası Neden Önemlidir?

 

            Dışarıda çok zaman geçirildiği için tercih edilen ayakkabının da rahat olmasına dikkat edilmelidir. Günümüzde klasik olarak bayanlarda 37 – 38 numara ayakkabılar çok fazla tercih edilmektedir. Ancak 33 numara bayan ayakkabı ihtiyacı olan kişilerin sayısı da az değildir. Küçük ayaklara sahip olan bayanların, büyük numara ayakkabı giymesi gün boyu konforlarını bozar.

 

            33 numara ayakkabı arayanları düşünen fitbas.com, 33 numara ayakkabı giyen bayanlara geniş seçenekler sunuyor. Sınırsız modeller arasından kendi tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun modeli seçerek her yerde şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

            Tercih edilen ayakkabının numarası çok önemlidir. Çünkü 33 numara ayakkabı giyen bir bayan 34 ya da 32 numara ayakkabı giydiğinde, tercih ettiği ayakkabı ya ayağını sıkar ya da ayağından çıkar. Bu da gün boyunca rahatsız olmasına neden olur.

 

            Dengeli basmak ve ayak sağlığını korumak için mutlaka doğru ayakkabı numarasının seçilmesi gerekir. Spor modellerden klasik modellere kadar geniş bir seçenek sunan fitbas.com sitesindeki 33 numara bayan ayakkabı modellerini inceleyerek kendinize en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.