x

Blog Büyük Numara Ayakkabı

Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri

01 Ekim 2018

41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için büyük numara ayakkabı olarak ön plana çıkar.

Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası

28 Eylül 2018

Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.

Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası

26 Eylül 2018

Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.

Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar

26 Eylül 2018

Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir. 

Büyük Numaralı Babet Modelleri

24 Eylül 2018

İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.

Piyasada Büyük Numara Erkek Ayakkabılarının Sunduğu Avantajlar

06 Eylül 2018

Son üç - dört yıl içerisinde mebzul miktarda imal edilmekte ve satışa çıkarılmakta olan büyük numara erkek ayakkabı modelleri kendi ayaklarına göre ayakkabı bulmakta zorlanan erkekler için ayrı bir rahatlama alanı oluşturmuş durumda. Daha öncesinde belli rakamların üstünde ayakkabı bulmakta bir hayli zorlanan beyler için artık bu ayakkabılara online olarak erişim sağlamak ve sipariş vermek de mümkün olabilmekte.

Büyük Numara Erkek Ayakkabı Tercihleri

05 Eylül 2018

Kişiler hayatları içerisinde tercih ettikleri, kullandıkları ürünlerin belirli sağlık ve görünüm kriterlerinde olması gerekmektedir. 

Erkekler İçin 47 Numara Günlük Ayakkabı

05 Eylül 2018

Günlük düzenli hayatta, sürekli olarak iş okul ya da eğlenmek gibi nedenlere bağlı olarak dışarı çıkılmaktadır. Kilometrelerce adım atılmakta belirli süreler sonucunda insanın ayakları zarar görmekte ve ağrımaya başlamaktadır.

48 Numara Ayakkabı Siparişi Nereden Verilebilir?

28 Ağustos 2018

Ayakkabı numaraları genellikle belli numaralar çerçevesinde üretilmektedir. Üretilenden daha küçük ya da daha büyük numara kullanan kişiler çoğunlukla istedikleri numarayı bulma konusunda hayal kırıklıkları yaşamaktadır.

Büyük Numara Erkek Ayakkabılarda Numara Tercihleri

17 Ağustos 2018

 Üretimi içerisinde birçok kritere sahip ürünlerden birisi de ayakkabılar olmaktadır. Tercih eden kişilerin talepleri ve sağlıkları içerisinde doğru kriterlerde üretiminin ve tercihinin yapılması gerekmektedir.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.