x
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
28.09.2018

Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası

 Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi. Özellikle kadınlar için çok önemli olan şıklık artık ayak numaraları büyük olan kadınlar içinde söz konusu olacak.

 Büyük numara modelleri için: https://www.fitbas.com/buyuk-kucuk-numara-kadin-gunluk-ayakkabi-modelleri

            Büyük numara kadın ayakkabı modasının gelişmesi ile vitrinlerde yerlerini alan büyük numaralı kadın ayakkabıları diğer numaralardan pek de farklı görünmüyor. Çok nadir tarzda ayakkabıların büyük numarası üretilmezken geri kalan tüm ayakkabıların artık büyük numaraları moda ve trendler öncülüğünde üretilmeye başlanmış ve hanımların beğenisine sunulmuştur. Bu sayede büyük numaralı ayaklara sahip olan kadınlarda şıklık yarışında yerlerini almış ve canlarının istediği ayakkabıları giyebilir hale gelmişlerdir.

 

 Büyük Numara Kadın Ayakkabılarında Kalite

 

            Son yıllarda tasarı ve estetik ile şıklık adına büyülü dokunuşlar yapılan ayakkabılardan büyük bedenli ayakkabılarda nasibini almış durumdadır. Kadınların çok zorlandığı seçim aşamasında ise ayakkabıların belirleyici olarak kalitesi ön plana çıkmaktadır. Özellikle büyük beden ayakkabılarında bu yıl modayı ayakkabıların kaliteli olması belirleyecek gibi görünüyor. Bu ayakkabılar hem rahatlık açısından hem de şıklık bakımından kendilerini belli ettikleri gibi, terleme ve sıkma da yapmamaktadır. Bu sayede aradığı rahatlığı bulan kadınlar günlerini rahat geçirmektedirler.

 

            Bu yılın modası olan deri modellerin büyük numara ayakkabılarda kullanılması hem modanın yakından takip edilmesini, hem ayakkabının kaliteli olmasını hem de ihtişamlı bir görünüş kazanılmasını sağlamaktadır. Taraklı ve uzun ayaklar için de rahatça kullanım imkânı sağlayan bu modeller rahatsızlık hissini ortadan kaldırırken şık görünümü ile yılın modasına ayak uydurulmasını sağlıyor.

 

 Farklı Tarzlarda Büyük Numara Kadın Ayakkabıları

 

            Bu yılın büyük numara kadın ayakkabısı modasında kalitenin yanı sıra farklı tarzlarda ayakkabılarda belirleyici rol oynamaktadır. Yani tarzları ile üretilmekte olan büyük numara spor ayakkabılar ve stiletto tarzları bu yıl en çok tercih edilen büyük numara ayakkabılar arasında yer alacak olan modelleridir.

 

            Günlük yaşamda ve iş hayatı ya da özel günlerde kolayca kullanımı sağlanan bu model ayakkabılar son yılların en çok kullanılan trend modelleri arasındadır. Bu ayakkabılar ile kombinlenmiş uygun kıyafetler sayesinde çok şık görünmek oldukça basittir

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.