Blog

Küçük Numara Erkek Ayakkabıları

10 Eylül 2018

Günlük yaşam içerisinde en önemli faaliyetlerden birisi giyime ve çeşitli aksesuarlara dikkat etmek olmaktadır. Her birey giyim içerisinde tercih ettiği ürünlerin çeşidi ve rahatlığına önem vermektedir. 

33 Numaralı Kadın Ayakkabılar

10 Eylül 2018

Genelde 33 numara ile birlikte 35 numara arasındaki ayakkabı numaraları kadınlar için küçük olarak ön plana çıkar.

Piyasada Büyük Numara Erkek Ayakkabılarının Sunduğu Avantajlar

06 Eylül 2018

Son üç - dört yıl içerisinde mebzul miktarda imal edilmekte ve satışa çıkarılmakta olan büyük numara erkek ayakkabı modelleri kendi ayaklarına göre ayakkabı bulmakta zorlanan erkekler için ayrı bir rahatlama alanı oluşturmuş durumda. Daha öncesinde belli rakamların üstünde ayakkabı bulmakta bir hayli zorlanan beyler için artık bu ayakkabılara online olarak erişim sağlamak ve sipariş vermek de mümkün olabilmekte.

34 Numara Kadın Ayakkabıları

05 Eylül 2018

Küçük ayakkabı numaraları arasında yer alan 34 numara dahilinde, günümüzde artık tüm kadınlar zengin bir seçenek kapsamında keyifli bir tercih yapabiliyor.

Büyük Numara Erkek Ayakkabı Tercihleri

05 Eylül 2018

Kişiler hayatları içerisinde tercih ettikleri, kullandıkları ürünlerin belirli sağlık ve görünüm kriterlerinde olması gerekmektedir. 

Erkekler İçin 47 Numara Günlük Ayakkabı

05 Eylül 2018

Günlük düzenli hayatta, sürekli olarak iş okul ya da eğlenmek gibi nedenlere bağlı olarak dışarı çıkılmaktadır. Kilometrelerce adım atılmakta belirli süreler sonucunda insanın ayakları zarar görmekte ve ağrımaya başlamaktadır.

48 Numara Ayakkabı Siparişi Nereden Verilebilir?

28 Ağustos 2018

Ayakkabı numaraları genellikle belli numaralar çerçevesinde üretilmektedir. Üretilenden daha küçük ya da daha büyük numara kullanan kişiler çoğunlukla istedikleri numarayı bulma konusunda hayal kırıklıkları yaşamaktadır.

Büyük Numara Erkek Ayakkabılarda Numara Tercihleri

17 Ağustos 2018

 Üretimi içerisinde birçok kritere sahip ürünlerden birisi de ayakkabılar olmaktadır. Tercih eden kişilerin talepleri ve sağlıkları içerisinde doğru kriterlerde üretiminin ve tercihinin yapılması gerekmektedir.

Kadın Terlik Ve Sandaletlerde 34 Numara

16 Ağustos 2018

Özellikle yaz ayları geldiği zaman hanımlar sandaletleri çok fazla tercih ederler. Çünkü günümüzde artık daha şık aksesuar ve desenleri ile hazırlanan sandaletler, görsel açıdan şık bir görünüm uyandırdığı için farklı giysiler ile özel bir uyum şansı da sağlamaktadır.

44 Numara Babet Modelleri Nelerdir?

15 Ağustos 2018

Kadınların ayakkabı tutkuları oldukça fazladır. Kaçtane ayakkabısı olursa olsun hep daha fazla ayakkabı ihtiyacı varmış gibi hissederler. Özellikle kadınların kombinlerinde ayakkabının ayrı önemi bulunmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x Hafta İçi 09:30 - 19:30 Cumartesi 10:30 - 20:00 Pazar Kapalı Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.