Blog

42 Numara Kadın Sandaletlerde Farklı Modeller

26 Mayıs 2018

Özellikle yaz ayları geldiği zaman sandaletler kadınlar için büyük bir öneme sahip aile gelir.

44 Numara Babetler İle Şıklığı Yakalayın

24 Mayıs 2018

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan babet modelleri, oldukça rahat ve konforlu yapısı ile kadınların vazgeçilmez ayakkabısıdır. Özellikle yaz aylarında rahat bir hava elde etmek ve spor şıklık yaratmak için kullanılan babetler birçok kıyafetle de kolayca uyum yakalamaktadır.

49 Numara Ayakkabı Seçenekleri

22 Mayıs 2018

Genel anlamda 49 numara ayakkabı seçenekleri erkekler için özel olarak tasarımları gerçekleştirilmektedir. Tabii bu özel tasarımlar eski dönemlerde daha nadir bir şekilde yapıldığından dolayı, erkekler arzu ettikleri o birbirinden farklı ve şık ayakkabı çeşitlerini fazla bulamazlardı.

Küçük Numara Erkek Ayakkabıları

22 Mayıs 2018

Hiç şüphesiz ki ayakları küçük olan erkekler kendilerine uygun ve beğendikleri ayakkabıları bulma noktasında pek çok sıkınıtı yaşamaktadırlar.

34 Numara Bayan Ayakkabıları

17 Mayıs 2018

Belki de en küçük ayakkabı numaraları arasında yerini almış olan 34 numara bayan ayakkabı çeşitleri, en zor bulunan seçenekler arasında yer almaktadır.

Anne Ayakkabı Modellerine Gösterilen Şahane Özen

16 Mayıs 2018

Bayan ayakkabı modellerinde birçok kategoriye sahip olan Fitbas.com anne ayakkabıları grubunda da 43 numara bayan ayakkabı seçenekleri sunmaktadır.

Büyük Beden Ayakkabı Seçenekleri

15 Mayıs 2018

 Erkekler için özel imal edilmekte olan büyük beden ayakkabı çeşitleri tıpkı küçük bedenlerde olduğu gibi farklı renk ve tasarımlara ev sahipliği yapıyor. 

Büyük Numara Botlar İle Tarzınızı Belirleyin!

14 Mayıs 2018

Soğuk ve yağışlı kış aylarında ayakları korumak amacı ile giyilen botlar, çok farklı tasarım ve renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. 

Bayan Sandalet Çeşitlerinde En Yeni Modeller

11 Mayıs 2018

Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da oldukça şık tasarımları ile bayan ayakkabı ve sandalet modelleri vitrinlerde yerini alıyor.

Küçük Numaralı Bayan Ayakkabı Modelleri

10 Mayıs 2018

Küçük numaralı ayaklar her zaman çok dikkat çekmektedir. Bayanların ayaklarının küçük olmasından dolayı bazen bayanlar istedikleri küçük numarada ayakkabı bulamazlar ve istedikleri renk ve modelde ayakkabı bulamadıklarında bayanlar çok şikayet ederler ama küçük ayaklar her zaman çekiciliğiyle ön plandadır. 

Whatsapp Destek Hattı x Hafta İçi 09:30 - 19:30 Cumartesi 10:30 - 20:00 Pazar Kapalı Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.