x

Blog

Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları

03 Ekim 2018

Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan küçük numara ayakkabı modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.

Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri

01 Ekim 2018

41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için büyük numara ayakkabı olarak ön plana çıkar.

Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası

28 Eylül 2018

Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.

Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller

28 Eylül 2018

Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.

Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası

26 Eylül 2018

Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.

Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar

26 Eylül 2018

Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir. 

Büyük Numaralı Babet Modelleri

24 Eylül 2018

İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.

Küçük Numara Erkek Ayakkabıları

10 Eylül 2018

Günlük yaşam içerisinde en önemli faaliyetlerden birisi giyime ve çeşitli aksesuarlara dikkat etmek olmaktadır. Her birey giyim içerisinde tercih ettiği ürünlerin çeşidi ve rahatlığına önem vermektedir. 

33 Numaralı Kadın Ayakkabılar

10 Eylül 2018

Genelde 33 numara ile birlikte 35 numara arasındaki ayakkabı numaraları kadınlar için küçük olarak ön plana çıkar.

Piyasada Büyük Numara Erkek Ayakkabılarının Sunduğu Avantajlar

06 Eylül 2018

Son üç - dört yıl içerisinde mebzul miktarda imal edilmekte ve satışa çıkarılmakta olan büyük numara erkek ayakkabı modelleri kendi ayaklarına göre ayakkabı bulmakta zorlanan erkekler için ayrı bir rahatlama alanı oluşturmuş durumda. Daha öncesinde belli rakamların üstünde ayakkabı bulmakta bir hayli zorlanan beyler için artık bu ayakkabılara online olarak erişim sağlamak ve sipariş vermek de mümkün olabilmekte.

1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.