Sepette Ekstra İndirim Fitbas Özel

Müşteri Hizmetleri0212 671 8941
Kapıda Ödeme İmkanı & Ücretsiz Kargo
Sepet Hesap
Türkçe English
Hakkımızda

Hakkımızda


Firmamız 2011 yılında büyük ve küçük numara giyen kadın ve erkeklerin ayakkabı bulamama derdine bir çare olmak amacıyla İkitelli - İstanbul 'da kuruldu. Öncelikle temel ihtiyaç olarak duyulan modelleri müşterilere sunmaya başladıktan sonra giderek daha trend ve modaya uygun modeller de sunmaya başladık. Tüm ürünlerimizi kendi internet sitemiz fitbas.com 'un yanı sıra trendyol, hepsiburada, n11 ve şimdilerde flo pazaryerlerinde müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ürünlerimizin gönderimini ülke çapında anlaşmalı kargolarımız Aras ve MNG kargo ile sağlamatayız. Bunun yanı sıra müşterilerimiz dilerlerse Bahçeşehir - İstanbul mağazamızda ürünleri yerinde görüp deneyerek de alabiliyorlar.

Ürün çeşitlilğimizi kendi atolyemizin yanı sıra 30 'un üzerinde farklı atolye ve fabrikalara fason üretim yaptırarak sağlamaya çalışıyoruz.  Çalışma sistemiz olarak stoklu olarak çalışmaktayız, stoklarımızda bulunmayan bir ürünün satışını yapmadığımızdan ötürü siparişleri aynı gün kargoya verebilmekteyiz. Firmamız yalnızca büyük ve küçük numara giyenlerin ayakkabıcısı olma hedefinde olduğundan normal mağazalarda bulunan numaralar bizde bulunmuyor. Bu nedenle tüm gücümüz ve enerjimizle müşterilerimize, büyük ve küçük numara ayakkabıda her geçen gün daha fazla model ve malzeme/renk çeşitlilği sunabiliyoruz. 

Sadece büyük ve küçük numara giyenlerin ayakkabıcısı olan firmamızın müşteri hizmetleri tarafında en ulaşılabilir firmalardan biridir. Günümüzde firmalara ulaşmaya çalışırken elektronik santrallerde 1-3-5 derken hepmiz kaybolmuşuzdur. Bunun aksine Fitbas ile iletişim  kurmak için kurumsal telefonlarımız, whatsapp, instagram, facabook ve mail adreslemiz ile çok hızlı iletişim kurabilrisiniz.

2011 yılından günümüze yüzbinlerce kişiye hizmet eden firmamız amaç olarak ürün gönderdiği her müşterisinin sadece bir seferlik değil her daim ayakkabıcısı olmayı edinmiştir. Müşterilerinden alacağı her türlü geri bildirimi gerek ürün ve hizmet kalitesi gerekse model ve trend gelişimi açısından çok değerli görüyoruz. Bu amaç doğrultusunda yürürken sosya medya hesaplarımız üzerinden müşterilerimizle iyi bir etkileşim sağlıyoruz.

Faaliylerini FBS E Ticaret Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi resmi ünvanıyla sürdüren firmamız içinde bulunduğu sektöre hizmet etme sorumluluğu ile TASD - (Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği) üyesi olmuştur. Ürünlerini aynı zamanda dünya ülkelerine de ulaştırarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyen  firmamız  İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) üyesidir. 

Whatsapp Destek Hattı x Hafta İçi 9:30-19:30 Cumartesi 10:30-20:00 Pazar Kapalı İletişime Geç
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.