x

HakkımızdaFirmamız 2011 yılında büyük ve küçük numara giyen kadın ve erkeklerin ayakkabı bulamama derdine bir çare olmak amacıyla İkitelli - İstanbul 'da kuruldu. Öncelikle temel ihtiyaç olarak duyulan modelleri müşterilere sunmaya başladıktan sonra giderek daha trend ve modaya uygun modeller de sunmaya başladık. Tüm ürünlerimizi kendi internet sitemiz fitbas.com 'un yanı sıra trendyol, hepsiburada, n11 ve şimdilerde flo pazaryerlerinde müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ürünlerimizin gönderimini ülke çapında anlaşmalı kargolarımız Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo ve MNG kargo ile sağlamaktayız. Bunun yanı sıra müşterilerimiz dilerlerse İstanbul Bahçeşehir 'de yer alan mağazamızda ürünleri yerinde görüp deneyerek de alabiliyorlar.

Ürün çeşitlilğimizi kendi atolyemizin yanı sıra 30 'un üzerinde farklı atolye ve fabrikalara fason üretim yaptırarak sağlamaya çalışıyoruz.  Çalışma sistemi olarak stoklu olarak çalışmaktayız, stoklarımızda bulunmayan bir ürünün satışını yapmadığımızdan ötürü siparişleri aynı gün kargoya verebilmekteyiz. Firmamız yalnızca büyük ve küçük numara giyenlerin ayakkabıcısı olma hedefinde olduğundan normal mağazalarda bulunan numaralar bizde bulunmuyor. Bu nedenle tüm gücümüz ve enerjimizle müşterilerimize, büyük ve küçük numara ayakkabıda her geçen gün daha fazla model ve malzeme/renk çeşitlilği sunabiliyoruz. 

Sadece büyük ve küçük numara giyenlerin ayakkabıcısı olan firmamız müşteri hizmetleri tarafında en ulaşılabilir firmalardan biridir. Günümüzde firmalara ulaşmaya çalışırken elektronik santrallerde 1-3-5 tuşlayalım derken hepimiz kaybolmuşuzdur. Bunun aksine Fitbas ile iletişim kurmak için kurumsal telefonlarımız, whatsapp, instagram, facabook ve mail adreslemiz ile çok hızlı iletişim kurabilirsiniz.

2011 yılından günümüze yüzbinlerce kişiye hizmet eden firmamız ürün gönderdiği her müşterisinin sadece bir seferlik değil her daim ayakkabıcısı olmayı kendisine amaç edinmiştir. Müşterilerinden alacağı her türlü geri bildirimi gerek ürün ve hizmet kalitesi gerekse model ve trend gelişimi açısından çok değerli görüyoruz. Bu amaç doğrultusunda yürürken sosyal medya hesaplarımız üzerinden müşterilerimizle iyi bir etkileşim sağlıyoruz.

Faaliyetlerini FBS E Ticaret Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi resmi ünvanıyla sürdüren firmamız içinde bulunduğu sektöre hizmet etme sorumluluğu ile TASD - (Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği) üyesi olmuştur.
Ürünlerini aynı zamanda dünya ülkelerine de ulaştırarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyen firmamız aynı zamanda İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) üyesidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.