x

Parapuan Sistemi

Parapuan Sistemi
FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ NEDİR?

Parapuan Sistemi Fitbas 'ın sürekli müşterilerini ödüllendirdiği bir sadakat programıdır.
Fitbas 'ın müşterileri siteden satın aldıkları her ürün üzerinden parapuan kazanırlar, ayrıca aldıkları ürünlere ürün sayfasındaki yorum alanına yapacakları yorumlar üzerinden de puanlarını artırırlar. Müşterilerimiz bu puanlarını yeni verecekleri siparişlerde ödeme sayfasında PUAN KULLAN bölümünde indirime dönüştürürler.

Fitbas Parapuan Sistemi ile www.fitbas.com sitemizden kullanabileceğiniz puanları biriktirerek, yeni ayakkabı, terlik, sandalet, bot ve çizme modellerine koleksiyonunuzda yer açın; her defasında daha tarz ve şık olma deneyimlerinin tadını çıkarın. Zamana meydan okuyacağınız tasarımlar ile güzel başlangıçlarla hayatınızın kalitesini arttırın…

 

comment.jpg (62 KB)

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİNE NASIL KATILABİLİRİM?


Fitbas Parapuan Sistemi ‘ne https://www.fitbas.com online satış mağazası üzerinden üye kaydınızı tamamlayarak katılabilirsiniz. Kayıt işlemlerini tamamlamak için ad, soyad, e-posta adresi, doğum tarihi girmeniz ve mail, SMS bildirimlerini almak istediğiniz alanları aktif etmeniz gerekmektedir. Programa katılım ücretsizdir.

 

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ ‘NE KİMLER KATILABİLİR?


Fitbas Parapuan Sistemi, 18 yaşından büyük olup Türkiye'de yasal olarak ikamet eden ve geçerli bir e-posta adresi bildiren kişilere açıktır. 

 

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ NASIL UYGULANIR?


Fitbas Parapuan Sistemi; Fitbas.com sitemizden, sitemizde satılan herhangi bir marka model veya sezona ait ürünleri internet üzerinden satın alan, satın aldıkları ürünlere yorum yapan, fitbas instagram sayfasından belirli dönemlerde yapılacak etkinliklere katılan, ürünlerimizi ve markamızı arkadaşlarına tavsiye eden müşterilerimizi ödüllendiren bir programıdır.

 

Fitbas Parapuan Sistemi üyeleri, https://www.fitbas.com online satış mağazası üzerinden gerçekleştirdikleri tüm geçerli alışverişlerinde harcadıkları toplam tutar üzerinden (satış vergisi dahil) %10 puan kazanır. Satın alma işlemlerinizi ve / veya diğer Program faaliyetlerimizi değerlendirme ve ödüllendirme politikamızı değiştirme hakkımız saklıdır.

 

Her 1 Parapuan 1 TL 'ye karşılık gelmektedir. 

Sistemimize kaydolduğunuzda, otomatik olarak 50 TL değerinde 50 puan kazanırsınız.

 

Her alışverişinizde ürün bedelinin %10 ‘u değerinde parapuan kazanırsınız. (Örneğin 1000 TL  değerinde bir sipariş verirseniz 100 TL değerinde 100 puan kazanırsınız.)

 

Satın aldığınız ürünler ilgili ürün sayfasında yorum yaptığınızda da 20 TL değerindeki 20 puan hesabınıza yüklenir.

 

 

https://www.fitbas.com online satış mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin Fitbas ParaPuan Sistemi kapsamında geçerli sayılabilmesi için, üyelik işlemlerinizi tamamladığınızdan ve alışveriş esnasında hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olunuz.

 

Fitbas Parapuan Sistemi puanlarınız sadece https://www.fitbas.com online satış mağazasında kullanılabilir.

 

 sip.jpg (65 KB)

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ PUANLARIMI NASIL KULLANABİLİRİM?


Fitbas Parapuan Sistemi puanlarınızı, https://www.fitbas.com online satış mağazası ödeme sayfasında kullanabilirsiniz. Ödeme sayfasında kullanabileceğiniz puanlarınızı ve kişisel hesabınıza giriş yaptığınızda, Puanlarım başlığı altında kullanabileceğiniz puanlarınızı ve puan geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

  

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ PUANLARIMIN HESABIMA GEÇMESİ NE KADAR SÜRER?


https://www.fitbas.com online satış mağazası üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinize ait puanlarınız ödeme sistemi veya banka onayının hemen ardından Puan hesabınıza geçer.

Yorumlardan kazandığınız puanlar, 36 saat içinde yorum onaylandıktan sonra hesabınıza geçer.

Üyelik bilgilerinizi tamamlayıp SMS ve mail bildirimlerini onayladıktan sonra 36 saat içinde hesabınıza geçer.

 

FİTBAS PARAPUAN PUANLARIMI NEREDEN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRİM?


Mevcut puanlarınızı, https://www.fitbascom online satış mağazası üzerinden hesabınıza giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.

 

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ PUANLARIMIN NAKDİ DEĞERİ VAR MI?


Hayır, Fitbas Parapuan Sistemi aracılığıyla kazanılan puanların nakdi değeri yoktur, puanlar devredilemez ve üzerinde hiçbir mülkiyet hakkınız yoktur.

 

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ KULLANARAK VEYA KULLANMAYARAK SATIN ALDIĞIM BİR ÜRÜNÜ İADE ETTİĞİMDE NE OLUR?


Fitbas Parapuan Sistemi dahilindeki puanlarınızı kullanarak satın aldığınız ürünleri iade edebilirsiniz fakat satın alma esnasında kullandığınız puanlarınız hesabınızdan silinir.

 

Fitbas Parapuan Sistemi dahilindeki puanlarınızı kullanmadan satın aldığınız ürünlerden kazandığınız puanlarınız ürünü iade etmeniz durumunda hesabınızdan silinir.

 

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ PUANLARIMI BAŞKALARIYLA PAYLAŞABİLİR MİYİM?


Hayır, Fitbas Parapuan Sistemi puanlarınız üçüncü kişilerle paylaşılamaz veya üçüncü kişilerin puanlarıyla birleştirilemez. Sadece ürünler için ödeme yapan kayıtlı üyeler puan biriktirebilir ve sonraki siparişlerinde puanlarını kullanabilir.

 

 FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ PUANLARIMIN HESABIMA DOĞRU İŞLENMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜMDE NE YAPMALIYIM?


Puanlarınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bilgi@fitbas.com adresinden konu açıklamasına Fitbas Parapuan yazarak iletişime geçiniz.

 

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ ÜYELİĞİM SONLANDIRILABİLİR Mİ?


Evet, üyelik kaydınızın silinmesiyle Fitbas Parapuan üyeliğiniz de sona erer. Üyelik kaydınızın silinmesi durumunda daha önceden hesabınızda biriken puanlarınız geçerliliğini yitirir.

 

FİTBAS PARAPUAN SİSTEMİ PUANLARIMIN KULLANIM ŞARTLARI DEĞİŞEBİLİR Mİ?


Evet, FBS E Ticaret Bilişim Hizmetleri Ltd Şti. hali hazırda birikmiş olan puanların değerini ve kullanımını da etkileyecek şekilde Fitbas Parapuan Sistemi veya bu sadakat programının herhangi bir özelliğini herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın iptal edebilir, değiştirebilir, kısıtlayabilir veya sonlandırabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.