x
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
03.10.2018

Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları

Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan küçük numara ayakkabı modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlar ile küçük ayak numaralı kişiler için tasarlanan ayakkabılar diğer ayakkabı modellerine göre biraz farklı olarak tasarlanmaktadır. Kişilerin ayakkabıları giyecekleri alanlar ve kişisel tercihlerinin ön planda olduğu bu tasarım aşamasında her kesimden gelen istekler dikkate alınmış gibi görünüyor.

 

             Bu üretimi özel olarak tasarlayan ayakkabı firmaları deri gibi her alanda kolayca kullanımı olan maddeler ile küçük numaralı ayakkabı tasarlayabildikleri gibi hasır ay da kauçuk maddelerden de ayakkabı tasarlamaktadır. Bu sayede her giyim tarzına kolayca uyum sağlanabilecek olan ayakkabılar farklı ortamlar için ayakkabı bulmakta zorluk çeken kadın ve erkeklerin bu dertlerine son vermiş gibi görünüyor.

 

 Özel Tasarımlı Küçük Numaralı Ayakkabılar

 

             Erkekler için 35 ile 39 numara arasında, kadınlar için 33 ile 35 numara arasında imal edilen küçük numara ayakkabılar, kişiler tarafından mutlaka özel tasarım olmasına dikkat edilerek alınmalıdır. Özel işçilik yöntemleri ile konforlu bir kullanım sağlayacak şekilde olması gereken küçük numara ayakkabılar, çoğu firmanın artık bu şekilde üretim yapması ile ulaşılabilmesi oldukça kolay modeller olmuştur. Genelde deri olarak üretilen ve özel kalıpları sayesinde her küçük numara ayağa kolaylıkla uyum sağlayabilen ve rahat kullanım sağlayan ayakkabılar fiyat olarak da sanılanın aksine oldukça uygun fiyatlıdırlar.

 

 Farklı Numara Ayaklar İçin Özel Tasarımları

 

             Kadın ya da erkek farklı yaşlardan ve farklı tarzlardan herkesin ayak numaraları nedeniyle tercih edebildiği küçük numaralı ayakkabılar, özel olarak hazırlanıp tasarlandığına dikkat edilmesi gereken ayakkabılardır. Ayak sağlığı ve şıklık adına çok önemli olan bu husus günümüzde eskisi kadar model azlığı yaşanmadığından dolayı rahatça çözüme kavuşturulabilecek bir noktadır. Bu sebeple ayakkabı yapacak olan kişilerin ayakkabının modeline, yapıldığı malzemesine ve tarzına çok dikkat etmelidir.

 

            Erkekler için klasik ve spor tarzda ayakkabıların özel olarak tasarlanması, kadınlarda ise babet, topuklu ayakkabı ve spor ayakkabılarının özel olarak tasarlanması bu nokta da kişilere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca son yıllarda sandalet ve bot modellerde de özel tasarımlı küçük ayakkabıların üretilmesi yelpazenin iyice açılmasını sağlamıştır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.