KASIM İNDİRİMİ.. STOKLAR SINIRLIDIR !
Kalan Süre:

Blog

44 Numara Babet Çeşitleri

10 Ağustos 2018

Bütün farklı mevsimler kapsamında babetler hanımlar için adeta kurtarıcı ayakkabılar olarak ön plana çıkmaktadır.

Ayak Sağlığı İçin Ayakkabı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

10 Ağustos 2018

 Ayak sorunları en çok ayakta çalışanları tehdit etmektedir. Ayak hastalıklarının ortaya çıkmasında ilk öncelik hatalı ayakkabı seçimi bulunmaktadır.

Küçük Numara Bayan Ayakkabısı Nereden Bulunur ?

10 Ağustos 2018

Kadınların giyim kuşama verdikleri önemin erkeklerden çok daha fazla olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Onlar için her şey birbiriyle uyum içinde olmalı. 

İade Garantisi İle 44 Numara Bayan Ayakkabı

06 Ağustos 2018

Özellikle kadınlar için ayakkabılar, vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok farklı özelliklerde üretilmekte olan ayakkabı modelleri, herkesin ayağına uyabilmesi ve kullanabilmesi için farklı numaralar üzerinde piyasaya sürülmektedir.

42 Numara Bayan Sandalet Renk Çeşitleri

02 Ağustos 2018

Suni deri malzemeleri kullanılarak, özel fabrika ortamlarında el değmeden üretilmiş olan bayan sandalet ürünlerinde, pek çok farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

35 Numara Stilettolar İle Şıklığınızı Koruyun

30 Temmuz 2018

Kadınların en hassas ve düşkün oldukları topuklu ayakkabı modelleri bazen takıntı haline gelmektedir. Bu takıntı halinde birçok ayakkabı sanki ihtiyaç varmış gibi alınır. 

Fitbas Neden Büyük Ayakkabı Üretiyor?

30 Temmuz 2018

Ayakkabı mevsimlere ya da kıyafetlere göre değişebilen bir giysidir. Rahat bir tabanı olması, ayak bileğini iyi sarması bir ayakkabı için önemli unsurlar arasındadır. Bir ayakkabıda aranılan en önemli özellik ise ayağa uygun boyutlarda olmasıdır.

38 Numara Erkek Ayakkabı Çeşitleri

27 Temmuz 2018

Genel çerçevede 36 numara ile birlikte 39 numara arasındaki ayakkabılar erkekler için küçük numara olarak ön plana çıkar. 

42 Numara Bayan Sandaletler

27 Temmuz 2018

Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı seçenekleri arasında yer alan sandalet modelleri, özellikle bu sene daha rengârenk görünümleri altında ve hoş aksesuarları ile birlikte hanımlara güzel bir yaz dönemi geçirtecek. 

Ayakkabı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

26 Temmuz 2018

Sokakta ya da dışarıda ayağı korumak için giyilen, altı kösele, lastik, kauçuk gibi dayanıklı malzemelerden yapılan ayak giyeceğine ayakkabı diyoruz. Hemen hemen herkesin birkaç çift ve fazlası bulunur. 

1 2 3 4 5 .... 8 9 10
Whatsapp Destek Hattı x Hafta İçi 9:30-19:30 Cumartesi 10:30-20:00 Pazar Kapalı İletişime Geç
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.