x
44 Numara Babet Modelleri Nelerdir?
15.08.2018

44 Numara Babet Modelleri Nelerdir?

Kadınların ayakkabı tutkuları oldukça fazladır. Kaçtane ayakkabısı olursa olsun hep daha fazla ayakkabı ihtiyacı varmış gibi hissederler. Özellikle kadınların kombinlerinde ayakkabının ayrı önemi bulunmaktadır.

 

            Bu sebeple üretici firmalar kadınların istekleri ve talepleri doğrultusunda her yıl yeni ayakkabı modeli üreterek kadınların beğenisine sunmaktadır. Yaz mevsiminde kadınların vazgeçilmez tercihi olan babet modelleri oldukça kullanışlı modellerin arasında yer almaktadır. Rahat yürüme imkanı sunan babet modelleri kadınlar tarafından günlük hayatta daha çok tercih edilmektedir.

 

 Gold Ve Siyahın Harika Uyumu

 

            Babet ayakkabı modelleri hem günlük yaşamda hem de özel gecelerde tercih edilmektedir. Bir çok kıyafetin altına uyum sağlayacak model ve renklerin olması kadınkar tarafından kombin oluşturulurken büyük rahatlık sağlamaktadır. Kullanışlı olan babet modellerinde her sezon farklı modeller müşterinin karşısına çıkıyor. Babet modellerinde bu sene gold rengi çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Özellikle gold ve siyahın bir arada kullanıldığı babet modelleri hem şık bir görünüm sergilemekte hem de modern bir hava oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra çapraz kemer ve bağçıklı modeller şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

 Bayan Ayakkabılarında Küçük Ve Büyük Numara Sıkıntısı

 

            Kadınlar için en şık ve kendisine yakışan ayakkabıyı seçmek oldukça zor bir karar süreci gerektirebilir. Kadınlar en çok beğendiği ayakkabıya yöneldiğinde giydiği ayak numarasını bulamamak kadınları büyük hüsrana uğratmaktadır. Standart olarak 38 39 40 numaralarını bulmak daha kolaydır. Ama küçük numara 35 36 37 ve büyük numara 41 42 43 44 numara giyen kadınlar için ayakkabı bulmak daha zor bir durumdur. Bu konuda fitbas.com sitesi son derece profesyonel hizmet vererek kadınları bu zor durumdan kurtarmaktadır.

 

            Fitbas.com sitesi standart ayakkabı numarasına sahip olmayan kadınlar için büyük ve kaliteli hizmet sunmaktadır. 44 numara babet seçeneklerini en son trendleri takip ederek kullanıcıya sunuyor. 44 numara ayakkabı giyen kadınlar beğendiği babet ayakkabı modelini fitbas.com sitesi sayesinde güvenli bir şekilde satın alabilme fırsatını yakalıyor. Can sıkıntısı haline gelen büyük ayakkabı bulamama durumu kadınlar için son bulmaktadır. Sıcak yaz aylarında en şık babet modellerine sahip olmak ve ve rahat bir şekilde kullanmakta son derece kolay olmaktadır.

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.