x
34 Numara Bayan Ayakkabılar

34 Numara Bayan Ayakkabılar

10 Ağustos 2018

Bayanlar için en normal ayakkabı numarası 38 numaradır. Bir modelde önce 38 numara ayakkabılar tükenir. Genel anlamda bayanların kullandığı numaradır. Eğer 37 ya da 36 numara ayakkabı giyenler varsa bu ayakkabıları da kolayca bulabilirler. Fakat 34 numara gibi daha küçük ayakkabılar nasıl bulunur? Küçük numara ayakkabı giyen kadınların sorduğu bir sorudur ama cevapsız değildir. Herkes 38 numara ayakkabı giyecek diye bir şey yoktur değil mi? O zaman Türkiye'nin ilk, büyük ve küçük numara ayakkabı online alışveriş sitesi olan fitbas.com'u ziyaret etmekte fayda vardır.

34 Numara Ayakkabıda Hangi Modeller Vardır?   

Ayağına uygun ayakkabı bulamayan bayanlar, özellikle 34 numara bayan ayakkabı arıyorsa  fitbas.com'u inceleyebilir çünkü bu site, büyük ve numara ayakkabı satan ilk sitedir. İstenilen numarada ayakkabı bulunabileceği gibi 34 numara ayakkabı da bulunabilir. 34 numara bayan ayakkabıda sandalet, terlik, babet, çizme, dolgu topuk, bot, günlük ayakkabı, stiletto gibi çeşitli türler bulunmaktadır. Yaz için renkli ve değişik modellerde sandaletler ve terlikler bulunmaktadır. Günlük olarak kullanılan ayakkabılar ve babetlerde de istenilen numaralar bulunmaktadır. İstediği numarada ayakkabı arayıp bulamayan bayanlar için fitbas.com büyük kolaylık sağlamaktadır. 34 numara kullanan bayanlar istediği yazlık kışlık ayakkabıyı rahatça alabilmektedir. Resmi bir toplantı ya da özel bir davet için dolgu topuk ve stiletto modelleri de sitede mevcuttur. Artık 34 numara ayakkabı arama derdi bitiyor değil mi?

 

 34 Numara Ayakkabı Neden Çok Bulunmaz?

 

 Bayan ayakkabıda kullanılan standart numara 38 numaradır. Bunun yanında 36 ya da 37 numara ayakkabılar da çok kullanılan numaralar arasındadır. Fakat bu en çok kullanılan ayakkabı numaralarının dışında kalan numaralar da vardır. Onlara her yerde rastlanmaz. Çünkü ortalam kadın ayağı 37 ya da 38 numaradan daha küçük olmaz. Yapı gereği minyon olan ya da ayağı küçük olan bayanlar bu sebeple hep sıkıntı yaşamaktadır. Bu sıkıntıyı çözmek için fitbas.com küçük numara ayakkabı arayan bayanların yardımına koşmuştur. Küçük ayakkabı arayan bayanlar için büyük kolaylık mı dersiniz? Bu site aracılığıyla 34 numara ayakkabı kullanan bayanlar da istediği modelde ayakkabıyı rahatça bulabilecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.