x
Kadın Terlik Ve Sandaletlerde 34 Numara
16.08.2018

Kadın Terlik Ve Sandaletlerde 34 Numara

Özellikle yaz ayları geldiği zaman hanımlar sandaletleri çok fazla tercih ederler. Çünkü günümüzde artık daha şık aksesuar ve desenleri ile hazırlanan sandaletler, görsel açıdan şık bir görünüm uyandırdığı için farklı giysiler ile özel bir uyum şansı da sağlamaktadır. Bu bağlamda 34 numara bayan ayakkabı seçenekleri için ise, her ne kadar bu numara çok küçük olsa dahi günümüzde zengin bir fırsat altında keyfi bir tercih imkanı sağlıyor. Fabrikasyon bir tasarım altında artık genel üretim hattından geçerek zengin fırsatlar eşliğinde piyasaya sunulan birbirinden güzel 33 ile 35 numara arasındaki küçük bayan ayakkabı numaraları, keyifli bir alışverişin yolunu açıyor.

 

 Birbirinden güzel sandalet ve terlik modelleri

 

            Hem sandalet hem de terlik seçeneği kapsamında hanımlar adına 34 numara seçenekleri daha yerine bu yıl keyifli bir şekilde alışverişi imkanın sunulmuş durumdadır. Özellikle topuklu ve bilekten bağlamalı seçenekler rengarenk şekiller altında hazırlanmış olarak sandalet modelleri kapsamında elde edebilir.

 

            Üstelik moda uzmanların yetenek de ellerinden çıkmış şekilde, sadece günlük olarak değil aynı zamanda harika abiye ya da elbiseler ile birlikte hoş bir kombin yakalama şansı da değerlendirilebilir. Bu sayede özel davet ve organizasyonlar için keyifli bir şekilde katılma şansı yakalanabilir. Küçük numara ayakkabılar olsa dahi rahatlığı en iyi şekilde olacak özel bir kalıp altında hazırlanmış olan sandalet veya terlikler, aynı zamanda şıklığı da elden bırakmadan hanımlara keyifli bir giyme imkanı sunuyor.

 

 Farklı modelleri altında terlik ve sandaletler

 

            Süet sandalet modelleri ya da deri kalitesi altında hazırlanmış model seçenekleri kapsamında harika terlik ve sandaletler tüm hanımları bekliyor. Çok uygun fiyatlar dahilinde elde edilebilecek olan birbirinden harika sandalet ve terlik seçenekleri, gardıroplarda duran tüm farklı giysiler ile hoş bir uyum sağlama şansını da yanında getiriyor.

 

            Özel kalıp tasarımı ve deri kalitesi ile birlikte her bütçeye uygun şekilde elde edebilecek olan harika 34 numara tüm değişik ayakkabı çeşitleri, fitbas.com sitesi üzerinden güven içerisinde elde edebilir. Birbirinden harika bot seçenekleri ya da babet veya spor ayakkabı ile birlikte topuklu seçenekleri de tüm hanımları bekliyor.

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.