x
Büyük Numara Erkek Ayakkabılarda Kalite
13.08.2018

Büyük Numara Erkek Ayakkabılarda Kalite

Eğer büyük numara erkek ayakkabı alınacaksa mutlaka bu konuda kaliteli olması büyük önem arz etmektedir. Kalite kapsamında iç yapısı oldukça rahat bir imkan tanıyacak kalıp altında hazırlanmış olması ile birlikte, aynı zamanda deri kalitesi kapsamında da gerçekleştirilmesi anlamına gelmektedir.

 

            Uzun ya da taraklı ayaklara sahip olan kişiler, genel çerçevede uzun yürüyüşlerde büyük bir sorun yaşayabilmektedirler. Özellikle kürü açısından erkekler bu konuda çok daha bir problem yaşadıklarından dolayı ayaklarına yüklü miktarda basınç uygulanır. İşte bu basıncı en iyi şekilde absorbe edecek ve güven içerisinde uzun saatler dışarı dolaşma şansı sağlayacak yeni sezon kapsamında, biriminden harika ayakkabı modelleri piyasaya çıkmış durumdadır.

 

 Birbirinden güzel yeni sezon büyük numara erkek ayakkabı modelleri

 

            Büyük numara erkek ayakkabıları konusunda 46 numaradan başlayan ve 50 numaraya kadar çıkan rakamlar bulunmaktadır. Bu bağlamda uzun boylu erkekler özellikle denge açısından daha büyük bir zorluk çektiğinden dolayı, bu konuda mutlaka sağlam bir yapı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan deri kalitesi altında ayakkabıları tercih edilmesi çok büyük bir önem arz etmektedir.

 

            Özellikleri de yaz ayları gelmişken mutlaka terletmeyecek ya da çok fazla sıkmayacak ayakkabı modellerinin giyilmesi önemlidir. Yeni sezon altında da başta iş yerleri için klasik ayakkabıları olmak üzere aynı zamanda, günlük olarak veya spor yaparken tercih edilecek spor ayakkabılar da birbirinden güzel renk ve modelleri altında keyifli bir tercih imkânını getiriyor. Tabii yazlık yerlerde ya da en sıcak havalarda rahat ettirecek terlik veya sandalet modelleri de bu numaralar arasından, keyifli bir şekilde zengin seçenek altından tercih yapılabilir.

 

 Büyük numara ayakkabıların kaliteli olması çok önemli

 

            Elbette büyük numara ayakkabılar dendiği zaman kadınlar için de bu durum çok büyük bir önem taşımaktadır. Fakat özellikle konu erkekler olduğu zaman ağırlık açısından çok daha büyük bir yük bindiğinde dolayı, kalıp kapsamında iç kısmı rahatlatacak bir tasarım kapsamında hazırlanmış olmaları çok önemlidir. Yeni sezon kapsamında ise hem zengin seçenek altında hem de rahatlık konusunda erkekler keyifli bir alışveriş imkanı elde etmiş durumdadır.

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.