x
Büyük Numara Erkek Ayakkabılarda Numara Tercihleri
17.08.2018

Büyük Numara Erkek Ayakkabılarda Numara Tercihleri

 Üretimi içerisinde birçok kritere sahip ürünlerden birisi de ayakkabılar olmaktadır. Tercih eden kişilerin talepleri ve sağlıkları içerisinde doğru kriterlerde üretiminin ve tercihinin yapılması gerekmektedir. Erkeklerin tercih ettiği ayakkabılar içerisinde ayak sağlığını önemli derecede etkileyen unsurlar mevcuttur. Küçük numara ayakkabı giyen bireyler sağlık açısından önemli sorunlar yaşamaktadır.

 

            Bu sorunların çözümü için gerekli olan büyük numara erkek ayakkabı tercihi yapılmasıdır. Ayak sağlığı içerisinde dikkat edilmesi gereken konulardan birisi ayağın gerekli havayı alması olmaktadır. Küçük numara ayakkabı giyen bireyler ayaklarının hava almasına engel olmaktadır. Terleme ile birlikte yanlış ayakkabı tercihi yüzünden ayakta ciddi hasarlar oluşabilmektedir. Ayakkabı tercihi içerisinde bir diğer husus ise ayak yapısına uygun ayakkabı tercihidir.

 

            Üretim içerisinde olmayan büyük numaralı ayakkabılar yerine kişiler küçük numara ayakkabıları alabilmektedir. Ayağın ciddi şekilde yapısı üzerinde zarara neden olan bu seçim insanların sağlığını tehdit etmektedir. Ayakkabı tercihi insanların dikkat etmesi gereken önemli konulardan biridir. Gün içerisinde kişiler rahat edemedikleri ve doğru numara tercihinin yapılmaması sebebi ile sağlık sorunları yaşayabilmektedir. Fiziki açıdan ayakların rahatsız olması ise kişinin rahatsız bir şekilde gününün geçmesine sebep olabilmektedir. Ayakkabı tercihi içerisinde kişiler bileklerini çok sıkan ya da bol olan ayakkabıları seçmemelidirler. Yürüme esnasında ayakkabının numarası sebebi ile ayak bileğinde ağır hasarlara yol açacak kazalar meydana gelebilmektedir.

 

 Büyük Numara Ayakkabı Türleri

 

            Erkeklerin gündelik hayat içerisinde tercih ettikleri ayakkabı seçimleri bulunmaktadır. Belirli tarzlara ve kombinlere göre yaptıkları seçimler içerisinde ayakkabılar önemli bir yere sahiptir. Renk ve ayakkabı numarası olarak tercih edilen günlük ayakkabılar kişinin tarzını yansıtması ile birlikte rahat bir zaman dilimi geçirmesini sağlamaktadır. 46,47,48,49 ve 50 numara olarak üretime konu olan gündelik ayakkabılar spor olarak tercih edilen tarzlarda üretilmektedir.

 

             Ayakkabı numarası üzerinde kişinin doğru tercihinin yapılması sağlığının yanında rahat bir kullanım da sağlamaktadır. Kahverengi ve siyah olarak üretim içerisinde olan ayakkabılar kişilerin tarzlarına yönelik tercih konusu içerisindedir. Moda üzerinde önemli yeri olan ayakkabıların kişinin oluşturduğu kombinde önemli yeri olmaktadır. Kolay, rahat ve sağlıklı olarak kullanım için tercih edilen günlük ayakkabılar kombin içerisinde de gerekli unsurlara dikkat edilerek kullanılmalıdır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.