x
35 Numara Stiletto Ayakkabı Tasarımları
13.08.2018

35 Numara Stiletto Ayakkabı Tasarımları

Bayanların topuklu ayakkabılar içerisinde en çok kullandıkları modellerden bir tanesi sitilettodur. Stiletto ayakkabılar, gündelik yaşamda, iş hayatında ve özel davetlerde hem kurtarıcı hem de rahat giyimli ayakkabılardır.

 

 Stilletto Ayakkabılarda Küçük Numaralar

 

            Bayanların zorlandıkları kısımlar arasında küçük ve büyük numara ayakkabı bulmakta sıkıntı yaşamalarıdır. Ancak artık markalarında tasarımlarında bu numaralara da yer vermektedirler. Bayanlar, www.fitbas.com sitesinde 33-34-35 küçük numara ayakkabı modellerini bulabilirler.

 

 35 Numara Stiletto Ayakkabı Modelleri

 

            Ayakkabılarda küçük numaralar içerisinde, bayanlar genellikle 35 numara bulmakta zorlanmaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı tercih edenler için www.fitbas.com sitesinde yer alan 35 numara stiletto ayakkabı modellerini şöyle sıralayabiliriz...

 

 Arkası Açık, Burnu Kapalı Stiletto: Bu stiletto modelinde deri, suni deri ve süet olarak üretilen tasarımları bulabilmek mümkündür. Arkası açık ve bantlı tasarlanan model, yaz ve bahar ayları için ideal bir stilettodur.

 

 Rugan Stiletto Modelleri: Rugandan üretilen stiletto ayakkabı modelleri, genellikle özel davetlerde, düğün ve nişan organizasyonlarında tercih edilmektedir. Yaz ve kış sezonunda organizasyonlar bitmediği için de bayanların ayakkabılığında mutlaka bulunması gereken modeller arasında yer almaktadır. Bayanların topuk yükseliği olarak, birçok alternatifi bu modelde bulabilmeleri mümkündür.

 

 Süet Stiletto Modelleri: Süet ayakkabı tutkunu olan bayanlar için süet stilettolar da vazgeçilmezler arasındadır. Süet stiletto ayakkabılar genellikle kış ve bahar aylarında tercih edilmektedir. Zarif ve asil duruşuyla yerini alan süet stiletto ayakkabı modellerini www.fitbas.com sitesinde inceleyebilirsiniz. Bu ayakkabı modelinde 7,5 cm ve 11 cm topuk yükseliğini bulabilirsiniz.

 

 35 Numara Stiletto Ayakkabı Modellerinde Moda Renkler

 

            Ayakkabı sektörü de moda sektöründe olduğu gibi her sezon farklı tasarımlarla ve renklerle sektörde yerini almaktadır. Kıyafet olduğu kadar ayakkabı modası da azımsanmayacak ölçüde bayanların merkezindedir. 2018 sezonunda stiletto ayakkabı tasarımlarında siyah ve kahverengi dışında farklı renk seçeneklerini de görmek mümkün.

 

            Özellikle yaz ve bahar aylarında tercih edilebilecek renkler arasında; fıstık yeşili, yeşil, turuncu, bordo, kiremit, hardal sarısını görebilirsiniz. Aynı zamanda leopar ayakkabı modeli de bayanların vazgeçilmez modelleri arasında yerini almaktadır. Kış ayları için ideal bir tasarım demek doğru olacaktır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.