x
48 Numara Ayakkabı Siparişi Nereden Verilebilir?

48 Numara Ayakkabı Siparişi Nereden Verilebilir?

28 Ağustos 2018

Ayakkabı numaraları genellikle belli numaralar çerçevesinde üretilmektedir. Üretilenden daha küçük ya da daha büyük numara kullanan kişiler çoğunlukla istedikleri numarayı bulma konusunda hayal kırıklıkları yaşamaktadır. Bu durumu ortadan kaldırmak amacıyla Fitbas, sitesi ve mağazalarıyla müşterilerine yardımcı olmaktadır.

 

 Büyük ve Küçük Numaralı Ayakkabılar

 

 Normalden daha büyük ve daha küçük numaralarda ayakkabı kullanan kişiler için açılan fitbas.com adresli site, 2011 yılından beri müşterilerine farklı numara ayakkabı konusunda yardımcı olmaktadır. Türkiye'nin ilk büyük ve küçük ayakkabı sitesi olmakla beraber büyük bir kitlenin de beğenisini kazanmıştır. Üstelik fitbas.com müşterilerine ücretsiz kargo, yeni modeller, kapıda ödeme ve indirim fırsatlarını da sunmaktadır. Yeni modeller ile de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 Sitede kadın ve erkek ayakkabılarının ayrı ayrı numara özellikleri bulunmaktadır. Yaz ve kış mevsimleri için farklı ayakkabı modelleri mevcuttur. Suni deri ve hakiki deri ile işlenmiş ürünler de sunulmaktadır. Klasik ya da spor giyim tarzına sahip olan herkes rahatlıkla siteden küçük ve büyük numara ayakkabı bulabilmektedir.

 

 Erkekler için bot, terlik, sandalet, loafer, günlük ve spor ayakkabı, klasik ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Kadınlar için topuklu, stiletto, platform topuk ayakkabı, günlük ayakkabı, anne ayakkabısı, gelin ayakkabıları bulunmaktadır. Botlar ve çizmeler de sitede mevcuttur. Yaz için sandalet ve terlik modelleri de fitbas.com sitesinden incelenebilmektedir.

 

 48 Numara Ayakkabı Nereden Alınır?

 

 48 numara ayakkabı kullanan kişiler fitbas.com sayesinde istedikleri ayakkabıya ulaşabilmektedir. Büyük ve küçük ayakkabılar satan site, erkek ve kadın fark etmeksizin ihtiyacı olan herkese çeşitli seçenekler sunmaktadır. Erkek ve kadın ayakkabılarında farklı numaralarla müşterilerine hizmet vermektedir. 48 numara ayakkabıya ihtiyaç duyan herkes fitbas.com sitesini ziyaret edebilmekte ve istediği modeli alabilmektedir. Sadece 48 numara değil farklı numaralar da sitede bulunmaktadır.

 

 Yaz ve kış mevsimleri için farklı modeller bulunmaktadır. Ayrıca giyim tarzı ne olursa olsun büyük ve küçük ayakkabı arayan herkes siteden istediği model ürünü bulabilmektedir. Artık aradığı numaraya "yok" cevabını almak istemeyen herkes bu site üzerinden alışveriş yapmaktadır. Daha fazla bilgi ve ürün tanıtımı için fitbas.com incelenebilir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.