x
Erkekler İçin 47 Numara Günlük Ayakkabı

Erkekler İçin 47 Numara Günlük Ayakkabı

05 Eylül 2018

Günlük düzenli hayatta, sürekli olarak iş okul ya da eğlenmek gibi nedenlere bağlı olarak dışarı çıkılmaktadır. Kilometrelerce adım atılmakta belirli süreler sonucunda insanın ayakları zarar görmekte ve ağrımaya başlamaktadır. Bunun en temel nedeni ise yanlış ayakkabı seçiminden kaynaklıdır. Söz konusu olan durumların önlenmesi ve günlük hayatta rahat adım atabilmemiz için üretilmekte olan erkek günlük ayakkabılar, farklı numaraya sahip olan kişiler için çeşitli boyutlarda imal edilmektedir. Normalden daha uzun ayaklara sahip olan erkekler için ihtiyaç duyulan günlük 47 numara ayakkabı modellerinde, pek çok sayıda farklı renk seçenekleri yer almaktadır. Klasik tarz ya da spor tarzda üretilen bu ayakkabılar lacivert, kahverengi, siyah, mavi, yeşil, bordo ve hardal renk çeşitleri ile daha fazla ilgi uyandırmaktadır.

 

 47 Numara Günlük Ayakkabı Ürünleri Özellikleri

 

            Hazır tabanlı ve hakiki deri malzemeleri kullanılarak üretilmekte olan günlük erkek ayakkabılar, 46 numaradan başlamakta ve 50 numaraya kadar ulaşabilmektedir. Sağlıklı malzemeler ile birlikte desteklenerek üretilen ayakkabılar, farklı indirimler ile piyasaya sürülmüş ve daha uygun ücretler ile kolaylıklar tanımaktadır.

 

 47 Numara Erkek Bot Modelleri

 

            Kış aylarının ve soğuk havaların vazgeçilmez ayakkabı çeşitlerinden olan botlar, kadınlar için olduğu kadar erkekler için farklı özelliklerde üretilmektedir. Gerçek deri malzemeleri kullanılarak özel fabrika ortamlarında imal edilmekte olan erkek botlar, 47 numara ve üzeri ayak numarasına sahip olan erkekler için sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Aynı zamanda 46 numaradan başlayan bot modelleri, en son 50 numaraya sahip olan erkek ayakları için konforlu kullanım ayrıcalıklarını sunmaktadır. Bej, kahverengi, lacivert, sarı ve siyah renklerde satışa sunulan modeller, internet üzerinden ücretsiz kargo ile birlikte satın alınabilmektedir. Beğenmediğiniz ürün ve ayakkabıların iade ya da değişim işlemleri, faturaların iletilmesi durumunda yapılmaktadır.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.