x
Erkekler İçin 47 Numara Günlük Ayakkabı
05.09.2018

Erkekler İçin 47 Numara Günlük Ayakkabı

Günlük düzenli hayatta, sürekli olarak iş okul ya da eğlenmek gibi nedenlere bağlı olarak dışarı çıkılmaktadır. Kilometrelerce adım atılmakta belirli süreler sonucunda insanın ayakları zarar görmekte ve ağrımaya başlamaktadır. Bunun en temel nedeni ise yanlış ayakkabı seçiminden kaynaklıdır. Söz konusu olan durumların önlenmesi ve günlük hayatta rahat adım atabilmemiz için üretilmekte olan erkek günlük ayakkabılar, farklı numaraya sahip olan kişiler için çeşitli boyutlarda imal edilmektedir. Normalden daha uzun ayaklara sahip olan erkekler için ihtiyaç duyulan günlük 47 numara ayakkabı modellerinde, pek çok sayıda farklı renk seçenekleri yer almaktadır. Klasik tarz ya da spor tarzda üretilen bu ayakkabılar lacivert, kahverengi, siyah, mavi, yeşil, bordo ve hardal renk çeşitleri ile daha fazla ilgi uyandırmaktadır.

 

 47 Numara Günlük Ayakkabı Ürünleri Özellikleri

 

            Hazır tabanlı ve hakiki deri malzemeleri kullanılarak üretilmekte olan günlük erkek ayakkabılar, 46 numaradan başlamakta ve 50 numaraya kadar ulaşabilmektedir. Sağlıklı malzemeler ile birlikte desteklenerek üretilen ayakkabılar, farklı indirimler ile piyasaya sürülmüş ve daha uygun ücretler ile kolaylıklar tanımaktadır.

 

 47 Numara Erkek Bot Modelleri

 

            Kış aylarının ve soğuk havaların vazgeçilmez ayakkabı çeşitlerinden olan botlar, kadınlar için olduğu kadar erkekler için farklı özelliklerde üretilmektedir. Gerçek deri malzemeleri kullanılarak özel fabrika ortamlarında imal edilmekte olan erkek botlar, 47 numara ve üzeri ayak numarasına sahip olan erkekler için sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Aynı zamanda 46 numaradan başlayan bot modelleri, en son 50 numaraya sahip olan erkek ayakları için konforlu kullanım ayrıcalıklarını sunmaktadır. Bej, kahverengi, lacivert, sarı ve siyah renklerde satışa sunulan modeller, internet üzerinden ücretsiz kargo ile birlikte satın alınabilmektedir. Beğenmediğiniz ürün ve ayakkabıların iade ya da değişim işlemleri, faturaların iletilmesi durumunda yapılmaktadır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.