x
44 Numara Babet Çeşitleri

44 Numara Babet Çeşitleri

10 Ağustos 2018

Bütün farklı mevsimler kapsamında babetler hanımlar için adeta kurtarıcı ayakkabılar olarak ön plana çıkmaktadır. Şık görünümleri ve aynı zamanda sade izlenimleri ile birlikte hanımlara büyük bir rahatlık getiren babetler, artık 44 numara gibi büyük ayaklara sahip hanımlar için de zengin bir seçenek imkanı sağlamaktadır.

 

            Farklı model yapılana bağlı olarak harika aksesuarlar ve desenleri ile birlikte şık bir izlenim imkanı sunan babetler, hanımların kendi zevklerine bağlı olarak keyifli bir tercih şansını yanında getiriyor. Günlük olarak dışarı çıkarken ya da arkadaşlarla bir kafeye giderken veyatta misafirliğe gideceğin zaman dahi babetler, günümüz tasarımları ile birlikte estetik görünümleri altında keyifle giyme şansı sunuyor.

 

 Büyük numara ayakkabılarda babetler

 

            Hanımlar için 41 numara ile 45 numara arasında büyük numara ayakkabılar olarak ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda tasarımları gerçekleştirilen birbirinden harika 44 numara babet çeşitleri, özel aksesuar ve desenleri ile birlikte değişik giysilerle uyum sağlama şansını yeni sezon kapsamında getirmektedir.

 

            Cıvıl cıvıl renkleri ve özel kalıp tasarımı sayesinde dışarıda saatlerce giyme şansını sunan babet çeşitleri, jurdan tabanı ile birlikte aynı zamanda deri kalitesi kapsamında güven vermektedir. Yassı ve ince iplik tasarımlarıyla hazırlanmış yeni sezon modeller özellikle bu yıl görüntüsüyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda bilekten ince iplikle yine bağlamalı tasarımlar altında hazırlanmış ayakkabıların yanı sıra, her kısmında delikler açılmış şık görünümü kapsamındaki babetler de tercih edebilmektedir.

 

 Her yerde rahatlıkla giyilebilecek değişik babet modelleri

 

            44 numara gibi büyük bir ayak seçeneği dahilinde hanımlar yeni sezon kapsamında keyifli bir alışveriş gerçekleştirebilir. Özellikle hafif topuklu ve bilekten tek bağlamalı Işık babet modelleri bu sene çok fazla beğenilmiş görünüyor. Oldukça uygun fiyatlar dahilinde ve hanımların kendi beğenilerine bağlı olarak seçim yapabilecekleri birbirinden güzel babet çeşitleri, fitbas.com sitesi bünyesinde uygun bütçeler ile elde edilebilir.

 

            Harika renkler ve daha birçok değişik model yapıları kapsamında farklı yaş kriterlerine bağlı olarak da keyifle alışveriş yapılabilir. Özellikle bu yaz parlak renkleri ve hoş tasarımları ile birlikte hanımlara keyifli kombinler yaratma şansını sunuyor.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.