x
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası

Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası

26 Eylül 2018

Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı. Bu rengârenk görünümleri ile yaz döneminin çok daha canlı geçmesini sağlayan büyük numara kadın sandalet modelleri günlük giyilebileceği gibi, şık tasarımları sayesinde nişan, düğün ve davetlerde de kullanılmaya oldukça sık bir şekilde başlanmıştır. Farklı desen ve aksesuarlar ile üretimine yeni bir boyut kazandırılan sandalet modelleri zarifliğin ve hoş görünümün yakalanmasında klasik ayakkabılar kadar etkili olmaya başlamıştır.

 

             Sıcakların kendini göstermesiyle birlikte piyasaya çıkan sandalet modelleri kadınlar tarafından büyük ilgi ile karşılanır ve bir an önce satın alınır. Bu durumlarda erkenci davranmak hızlıca beğenilen model ve desenlerdeki sandaletlerin alınması gerekmektedir.

 

 Büyük Numara Kadın Sandalet Seçenekleri

 

             Önceleri çok fazla seçeneği bulunmayan büyük numara kadın sandalet modelleri oluşan yoğun taleplerin üreticiler tarafından dikkate alınması sonucu çeşitlilik kazanmıştır. Bunlardan bir tanesi deri sandaletlerdir. Her daim asaletin ve şıklığın sembolü olan deri kendini bu kez sandalet modellerinde gösteriyor. Günlük kullanım ile birlikte özel yerler için de rahatça kullanım imkânı sağlayan deri sandalet modelleri kadınların en çok tercih ettiği modellerde ilk sırada yer alıyor. Sıcak havalara rağmen terleme gibi bir problem de çıkartmayan deri sandaletler bu yönü ile de oldukça ilgi çekici olarak görünüyor.

 

 Büyük Topuk Sandalet Modelleri

 

             Bu yıl büyük numara kadın sandalet modellerinde dikkat çeken diğer bir model geniş topuklu sandalet modelidir. Delikli tasarımları ile dikkat çeken yüksek topuklu bu sandaletler hasır ile birleştirilince ortaya çok sık ve oldukça hafif bir sandalet çıkmış. Yüksek ve geniş topuklu olmasına rağmen sahip olduğu bu hafiflik sayesinde oldukça kolay ve rahat bir giyim imkânı saplayan bu geniş topuklu sandaletler, şıklıktan ödün vermeyen aynı zamanda da rahat olmak isteyen kadınların ilk tercihleri olarak değerlendirilebilir.

 

             Büyük numara sandalet modelleri arasında en rahat ve şık olanı olarak göze çarpan hasırdan yapılmış geniş topuklu sandaletler, yaz aylarında düğün ve nişan gibi organizasyonların vazgeçilmez ayakkabıları olarak göze çarpıyor.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.