x
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
26.09.2018

Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar

Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir. Sıcak havalarda daha fazla eğlenmek ve düğünlerin açık alanda yapılabilmesi için beklenen yaz aylarında, davetliler içinde giyilecek olan kıyafet ve ayakkabı seçimleri önemli olmaktadır. Erkekler için özel düğünlerde kullanmak üzere tercih edilecek olan büyük numara ayakkabılar, düğünlerin kapalı ya da açık alanda yapılacak olması göz önüne alınarak değerlendirilmelidir. Aynı zamanda giyilecek olan kıyafetlerin ve aksesuarların renk seçeneklerine göre de ayakkabı tercihlerinin yapılması önemlidir. Çeşitli renk seçenekleri ile farklı malzemeler kullanılarak üretilen yaz düğünü ayakkabıları, aynı zamanda klasik ayakkabı ürünlerinden oluşmaktadır.

 

 Yaz Düğünleri İçin Seçilecek Büyük Erkek Ayakkabı Çeşitleri

 

            Ayakları normal kişilerden daha büyük olan ve ayakkabı bulma konusunda sıkıntı çekmekte olan erkekler için piyasaya sürülmüş olan büyük numara erkek ayakkabı ürünlerinde, farklı firmaların imzası bulunmaktadır. Siyah, yeşil, bordo, bej, lacivert ve kahve gibi çeşitli renklerden oluşmakta olan erkek ayakkabı ürünleri, en fazla 50 numara olarak görülmektedir. Büyük erkek ayakkabılar kategorisinde yer alan diğer ayakkabı numaraları ise 46 numaradan başlamakta ve 50 numaraya kadar ulaşmaktadır. Mağazaların tek tek gezilmemesi ve kolay şekilde seçimlerin yapılabilmesi sayesinde, sanal ortam üzerinden satın alınabilen bu ürünler, aynı zamanda iade garantisi adı altında satışa sunulmaktadır.

 

 Büyük Erkek Ayakkabı Ürünlerinde Yer Alan Fiyatlar

 

            Ayakkabıların üretimini ve satışını gerçekleştirmekte olan firmalara göre değişmekte olan fiyat seçenekleri, bunun yanı sıra ayakkabı numaraları, üretim sırasında kullanılan malzeme çeşitleri ve de özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ayakkabılarının yüzeyinde gerçek deri kullanılması ve hazır tabanlı olarak satışa sunulması ile birlikte müşterilerin daha avantajlı olarak satın alabilmesi adına ürünlerde indirimlerde yapılabilmektedir. Kendi zevkinize ve diğer kıyafetlerinizin rengine en uygun olan büyük ayakkabılara site adresi üzerinden kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sanal ortamdan alınan tüm ayakkabılar, aynı gün kargoya verilmekte ve kargo içinde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Kart ile ödeme yapmak istemeyen kişiler içinde ürünlerin ödemesini kapıda yapabilme avantajları da sunulmuştur.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.