Müşteri Hizmetleri0212 671 8941
Kapıda Ödeme İmkanı & Ücretsiz Kargo
Sepet Hesap
Türkçe English

Blog Büyük Numara Ayakkabı

44 Numara Babetler İle Şıklığı Yakalayın

24 Mayıs 2018

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan babet modelleri, oldukça rahat ve konforlu yapısı ile kadınların vazgeçilmez ayakkabısıdır. Özellikle yaz aylarında rahat bir hava elde etmek ve spor şıklık yaratmak için kullanılan babetler birçok kıyafetle de kolayca uyum yakalamaktadır.

49 Numara Ayakkabı Seçenekleri

22 Mayıs 2018

Genel anlamda 49 numara ayakkabı seçenekleri erkekler için özel olarak tasarımları gerçekleştirilmektedir. Tabii bu özel tasarımlar eski dönemlerde daha nadir bir şekilde yapıldığından dolayı, erkekler arzu ettikleri o birbirinden farklı ve şık ayakkabı çeşitlerini fazla bulamazlardı.

Anne Ayakkabı Modellerine Gösterilen Şahane Özen

16 Mayıs 2018

Bayan ayakkabı modellerinde birçok kategoriye sahip olan Fitbas.com anne ayakkabıları grubunda da 43 numara bayan ayakkabı seçenekleri sunmaktadır.

Büyük Beden Ayakkabı Seçenekleri

15 Mayıs 2018

 Erkekler için özel imal edilmekte olan büyük beden ayakkabı çeşitleri tıpkı küçük bedenlerde olduğu gibi farklı renk ve tasarımlara ev sahipliği yapıyor. 

Büyük Numara Botlar İle Tarzınızı Belirleyin!

14 Mayıs 2018

Soğuk ve yağışlı kış aylarında ayakları korumak amacı ile giyilen botlar, çok farklı tasarım ve renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. 

Sağlam Adımların Mekanı: Fitbas.com

09 Mayıs 2018

Büyük boy ayakkabı modelleri bulmak çoğu zaman çok zaman kaybettiren bir durumdur. Bu zaman kayıplarının önüne geçmek için tasarlanan fitbas.com erkek ve bayan ayakkabısı olmak üzere hem küçük boy hem de büyük ayakkabıları ihtiyaç sahiplerine online olarak sunar.

Rahatlıkla Elde Edilebilecek Büyük Numara Erkek Ayakkabılar

08 Mayıs 2018

Günümüzde büyük numara erkek ayakkabı dendiği zaman bu durum genel olarak 46 numaradan başlamaktadır. Bunlar içerisinde 46 ile birlikte 47 ve 48’in yanı sıra 49, 50 numaralar da yer almaktadır. 

Büyük Ayaklara Sahip Kadınlar İçin Fitbas Ayakkabılar

03 Mayıs 2018

Büyük numara bot bulmakta güçlük çeken bayanlar için sunulmakta olan bu hizmet ile artık büyük ayaklara sahip kadınlar için seçim yapma imkanı sağlanmaktadır.

Büyük Numara Ayakkabı Giyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

27 Nisan 2018

Büyük ayak numarası olan kişilerin ayakkabı noktasında sıkıntı çektiği en temel konu, bedenine uygun bir ayakkabı bulamamalarıdır. Mevcut ayakkabı mağazaları arasında, büyük numara ayakkabı bulmakta zorluk çekildiğinden, daha kalitesiz ve ucuz bir ayakkabı almak zorunda kalmaktadırlar.

Büyük Numara Sandalet

26 Nisan 2018

Özellikle büyük ayak numarasına sahip bayanların en zorlandığı ayakkabı seçimi sandaletlerdir. Çünkü sandalet giyen kişilerin ayak estetiğine iki kat dikkat etmesi gerekir. 

1 2 3 4 5 6
Whatsapp Destek Hattı x Hafta İçi 9:30-19:30 Cumartesi 10:30-20:00 Pazar Kapalı İletişime Geç
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.