x
49 Numara Ayakkabılarda Kalitenin Önemi
28.05.2018

49 Numara Ayakkabılarda Kalitenin Önemi

Konu elbette 46 numara ile birlikte 50 numara arasında ayakkabı seçenekleri olduğu zaman her daim kalite ön plana çıkmaktadır. Elbette her ne kadar görsel bir estetik sunan ve şık bir izlenimi bulunan ayakkabılarda büyük bir öneme sahipken, ayakkabı numaraları bu şekilde büyüdüğü zaman kalite çok daha büyük bir önem taşımaktadır. O yüzden böylesi büyük ayaklara sahip olan kişiler mutlaka deri kalitesi altında ve özel bir kalıp ile hazırlanmış ayakkabıları tercih etmeleri gerekmektedir. Oldukça büyük ağırlıkları taşımak mecburiyetinde kalan erkekler, üstelik çarşıda uzun saatler dolaşırken bu ağırlık daha fazla hissedilmektedir. Bu da hem yorgunluk getirirken hem de dengenin sağlanmasında zaman içerisinde daha zor hale gelme durumlarını oluşturmaktadır.

 

 Değişik tasarımlar altında kaliteli 49 numara ayakkabılar

 

            Bu tür numaraya sahip ayakkabılar olduğu zaman mutlaka ilk olarak kalitesine bakılması büyük bir önem arz eder. Tamamen ayağa tam olarak oturacak ve gerçek ve 49 numara şeklinde kalıbı ayağa yerleşecek olan bu ayakkabılar, kesinlikle dikkatli bir şekilde seçilmeli ve buna göre elde edilmelidir. Tabii eski dönemlere göre artık çok daha zengin bir seçenek altında bu ayakkabılar satın alınabilmektedir. Bunu gerçekleştirmek için ise Fitbas Sitesi bünyesinde giriş yapmak yeterlidir.

 

            Kalite ön plana alınarak siteye yerleştirmiş olan birbirinden farklı ayakkabı çeşitleri, klasik modeller ya da spor ayakkabıları ile birlikte bot seçenekleri kapsamındaki ekle bir tercih hakkı sunmaktadır. Her biri tamamıyla deri kalitesi altında hazırlanmış bu ayakkabı modelleri, üstelik bütçeyi zorlamayacak şekilde çok uygun fiyatlar ile satılmaktadır.

 

 Farklı ayakkabı modelleri rahatlıkla iletebilir

 

            Klasik ve spor ayakkabılar ile birlikte bot seçeneklerini yanı sıra aynı zamanda sandalet veya terlikler de bu kaliteli site bünyesinde ön plana çıkıyor. Evdeki giysiler ile harika bir kombin yaratma imkanı sağlayan ve gidilmek istenen yere daha şık bir izlenim ile katılma fırsatı sunan özel bir kalitede yapılmış bu ayakkabılar, aynı zamanda uzun yıllar giyme imkanından yanında sunmaktadır. Özel bir kalite altında birçok değişik seçeneği 49 numara ayakkabı kapsamında artık her erkek rahatlıkla uygun fiyatlara satın alabilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.