x
49 Numara Ayakkabılarda Kalitenin Önemi

49 Numara Ayakkabılarda Kalitenin Önemi

28 Mayıs 2018

Konu elbette 46 numara ile birlikte 50 numara arasında ayakkabı seçenekleri olduğu zaman her daim kalite ön plana çıkmaktadır. Elbette her ne kadar görsel bir estetik sunan ve şık bir izlenimi bulunan ayakkabılarda büyük bir öneme sahipken, ayakkabı numaraları bu şekilde büyüdüğü zaman kalite çok daha büyük bir önem taşımaktadır. O yüzden böylesi büyük ayaklara sahip olan kişiler mutlaka deri kalitesi altında ve özel bir kalıp ile hazırlanmış ayakkabıları tercih etmeleri gerekmektedir. Oldukça büyük ağırlıkları taşımak mecburiyetinde kalan erkekler, üstelik çarşıda uzun saatler dolaşırken bu ağırlık daha fazla hissedilmektedir. Bu da hem yorgunluk getirirken hem de dengenin sağlanmasında zaman içerisinde daha zor hale gelme durumlarını oluşturmaktadır.

 

 Değişik tasarımlar altında kaliteli 49 numara ayakkabılar

 

            Bu tür numaraya sahip ayakkabılar olduğu zaman mutlaka ilk olarak kalitesine bakılması büyük bir önem arz eder. Tamamen ayağa tam olarak oturacak ve gerçek ve 49 numara şeklinde kalıbı ayağa yerleşecek olan bu ayakkabılar, kesinlikle dikkatli bir şekilde seçilmeli ve buna göre elde edilmelidir. Tabii eski dönemlere göre artık çok daha zengin bir seçenek altında bu ayakkabılar satın alınabilmektedir. Bunu gerçekleştirmek için ise Fitbas Sitesi bünyesinde giriş yapmak yeterlidir.

 

            Kalite ön plana alınarak siteye yerleştirmiş olan birbirinden farklı ayakkabı çeşitleri, klasik modeller ya da spor ayakkabıları ile birlikte bot seçenekleri kapsamındaki ekle bir tercih hakkı sunmaktadır. Her biri tamamıyla deri kalitesi altında hazırlanmış bu ayakkabı modelleri, üstelik bütçeyi zorlamayacak şekilde çok uygun fiyatlar ile satılmaktadır.

 

 Farklı ayakkabı modelleri rahatlıkla iletebilir

 

            Klasik ve spor ayakkabılar ile birlikte bot seçeneklerini yanı sıra aynı zamanda sandalet veya terlikler de bu kaliteli site bünyesinde ön plana çıkıyor. Evdeki giysiler ile harika bir kombin yaratma imkanı sağlayan ve gidilmek istenen yere daha şık bir izlenim ile katılma fırsatı sunan özel bir kalitede yapılmış bu ayakkabılar, aynı zamanda uzun yıllar giyme imkanından yanında sunmaktadır. Özel bir kalite altında birçok değişik seçeneği 49 numara ayakkabı kapsamında artık her erkek rahatlıkla uygun fiyatlara satın alabilir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.