x
Yaz Aylarına Uygun Büyük Numara Babet
07.06.2018

Yaz Aylarına Uygun Büyük Numara Babet

Erkeklerin özellikle sıcak yaz aylarında, ayakların daha az terlemesini sağladığı için çeşitli kombinler ile sıklıkla kullandığı ayakkabı türü babettir. Hem rahat yapısı hem de her kombine kolayca uyum sağlayabilmesi açısından babetler erkeklerin hayatında büyük bir öneme sahiptir. Ancak bazı erkekler çok büyük ayaklara sahip olduğu için babet bulma konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilir.

 

            Kendi ayaklarına uygun babeti bulabilmek için birçok mağazayı gezmek zorunda kalabilirler. Bu da hem zaman kaybına hem de hayal kırıklığına yol açabilir. Ancak fitbas.com sitesinde sunulan 44 numara babet hizmeti ile artık büyük ayaklara sahip olan erkekler kendileri için en uygun ayakkabıyı bulma konusunda sıkıntı yaşamazlar ve birçok mağazayı gezmek yerine sadece site üzerinden yapacakları küçük çaplı bir araştırma ile hayallerindeki ayakkabıyı bulma imkanını elde edebilirler.

 

 Binlerce Renk Tonu ve Tasarım Çeşitliliği

 

            Sitemizde satılmakta olan büyük numara babetler aynı zamanda müşteriler için büyük bir renk ve tasarım çeşitliliği de sunmaktadır. Bu sayede erkekler artık sadece ayaklarına uygun numarayı değil, kendi tarzlarına hitap eden ve her kombinle kullanabilecekleri ayakkabı modellerini de sitemizden seçebilir. Çeşitli kombinlerin altında giyebileceğiniz renk seçenekleri ve farklı detaylara sahip olan tasarımlar ile dizayn edilmiş babetler, büyük ayaklara sahip olan erkekler için sunulmuş büyük bir avantajdır. Artık bir ayakkabıyı sadece ayağınızın numarası ile örtüştüğü için almak zorunda kalmazsınız. Sitemizdeki hizmet sayesinde ayakkabı numarasından ziyade model seçimi de müşterinin kendisine bırakılmıştır.

 

 Her Kombinle Uyumlu Babetler

 

            Sitemizde satılmakta olan 44 numara babetler erkeklerin hem günlük hayatta hem de özel davetlerde kullanabileceği tarzda, farklı tasarımlara sahip olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu yüzden hem spor tarzdaki kombinlerde hem de takım elbise ile oluşturulan ciddi ve resmi kombinlerde kullanabileceğiniz babet modellerini sitemizdeki 44 numara babet kategorisinde bulmanız mümkündür. Kendi stilinize ve ayakkabının kullanma amacına göre çeşitli kombinler ile farklı babet modellerini kullanarak muhteşem bir şıklık elde edebilirsiniz. Siz de bu fırsattan yararlanmak için hemen fitbas.com sitesini ziyaret ederek alışverişe başlayın!

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.