x
44 Numara Bayan Ayakkabı Kalitesi
01.06.2018

44 Numara Bayan Ayakkabı Kalitesi

Ayakkabı numarası büyüdükçe kalitesi de bir o kadar artış göstermelidir. Çünkü boy uzadıkça ağırlık da artmakta ve ayakkabıya olan basınç ile birlikte ayaklar daha fazla rahatsız hissedebilmektedir. Bu yüzden bütünüyle kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri sağlanan ayakkabılar daha fazla ön plana çıkarılmalı ve tercih edilmelidir. Bu da ayakların sağlığını korumakta ve aynı zamanda uzun yıllar giyme fırsatını da yanında getirmektedir. Bunu özellikle de büyük markalar eşliğinde elde etmek, ayakların herhangi bir biçimde terleme yapmadan ya da sıkılmadan girmesine olanak verebilmektedir. Konu en çok da topuklu ayakkabılar olduğu zaman 44 numara bayan ayakkabı çeşitleri çok daha önemli hale gelmektedir.

 

 Kaliteli malzeme ile 44 numara bayan ayakkabılar

 

            Günümüzde artık çok daha kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanarak piyasaya sunulan 44 numara bayan ayakkabı çeşitleri, özellikle deri kalitesi kapsamında gerçekleştirildiğinden dolayı bütün farklı mevsimlerde keyifli bir giyim imkanı sağlamaktadır. Bunu ayrıca zengin bir seçenek kapsamında yapabilmek adına tek gerçekleştirilmesi gereken fitbas.com sitesine giriş yapmak ve harika modeller eşliğinde güzel bir tercih sağlamaktır. Spor ayakkabı seçeneklerin yanı sıra babet veya günlük ayakkabı modelleri ile birlikte aynı zamanda dolgu ve topuklu fırsatları altında da güzel bir alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Tabii hangi ayakkabı çeşidi olursa olsun hiç fark etmez, burada önemli olan deri kalitesi altında hazırlanmış ve uzun yıllar sorunsuz olarak giyilecek büyük markalar içindeki ayakkabıların satın alınmasıdır.

 

 Büyük numara ayakkabılarda kalitenin önemi

 

            Ayakkabı numarası büyüdükçe taraklı ayaklara sahip ya da çok uzun ayakları olan kadınlar adına durum daha can sıkıcı hale gelebilmektedir. O yüzden tamamen özel kalıp altında hazırlanmış ve titiz bir işçilikle üretimleri gerçekleştirilmiş birbirinden değişik modeller kapsamındaki ayakkabı çeşitleri tercih edilmelidir. Bu bağlamda yeni sezon altında moda tasarımcılarının ellerinden harika bir şekilde çıkan ve muhteşem bir görsel sunan 44 numara ayakkabı çeşitleri, site bünyesinden çok uygun fiyatlar kapsamında keyifli bir şekilde satın alınabilir. Yaz ayları için değil ayrıca kış seçenekleri altında da harika bot fırsatları kişisel tercihlere bağlı kalınarak sipariş verilebilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.