x
49 Numara Ayakkabı Seçenekleri

49 Numara Ayakkabı Seçenekleri

22 Mayıs 2018

Genel anlamda 49 numara erkek ayakkabı seçenekleri erkekler için özel olarak tasarımları gerçekleştirilmektedir. Tabii bu özel tasarımlar eski dönemlerde daha nadir bir şekilde yapıldığından dolayı, erkekler arzu ettikleri o birbirinden farklı ve şık ayakkabı çeşitlerini fazla bulamazlardı. Oldukça uzun bir boya sahip olan ve ayakları çok geniş, taraklı erkeklerin daha çok değer giydiği bu 49 numara ayakkabılar, piyasada bulunabilecek en uzun en büyük ayakkabı seçenekleri arasında yer almaktadır. O yüzden bu ayakkabılar yapılırken mutlaka özel bir işçilik ile kaliteli bir şekilde yapılması büyük bir önem arz etmektedir. Bunun temel nedeni ise bu ayakkabıların dengeyi en iyi şekilde yakalanması gereken çok uzun boylu erkekler adına gerçekleştirilmesidir. Bu sayede gün içerisinde daha büyük ağırlıkları taşıyacak ve ayakkabılarla rahatlıkla gezme imkanı ya da spor yapma fırsatı yakalanabilir.

 

 Deri kalitesi ile 49 numara erkek ayakkabılar

 

            Tamamen deri kalitesi altında hazırlanmış olan ve erkeklerin büyük bir gönül rahatlığı içerisinde giyerek istedikleri her yerde uzun saatler dolaşma şansı veren 49 numaralı erkek ayakkabı çeşitleri, fitbas sitesi bünyesinde üstelik çok uygun fiyatlar altında değişik zevklere göre tercih yapma imkanı sunulmaktadır. Bunlar içerisinde klasik ayakkabı seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda spor ayakkabılar ve sandalet ile terliklerde yine bulunabilir. Özel hava alan kısımları ve terleme yapmayan bölümleri sayesinde rahatlıkla giyilebilecek bu ayakkabı çeşitleri, diğer yandan kalitesiyle uzun yıllar kullanım imkanı da yanında getirmektedir. Tarzını yansıtmak isteyen ve dilediği modeli bulmayı arzu eden tüm erkekler bu site bünyesinde aradıklarını rahatlık elde edebilir.

 

 Uygun fiyatlar altında 49 numara ayakkabılar

 

            Genel olarak aşırı uzun boylu ya da ayakları çok geniş ve taraklı olan erkeklerin kullandıkları bu ayakkabı seçenekleri, günümüzde artık çok daha zengin bir seçenek altında sunulmaktadır. Özellikle yeni sezon kapsamında Kış ayları için de yine birbirinden kaliteli ve değişik modellere sahip olan botlarda özel olarak piyasada bulunmaktadır. Çok uygun fiyatlar dahilinde bütçeyi açmadan site üzerinden farklı çeşitlerdeki ayakkabılar içerisinde birden fazla model satın alınarak diğer giysilerle kombin yapmak suretiyle keyifli giyilebilir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.