x
Anne Ayakkabı Modellerine Gösterilen Şahane Özen
16.05.2018

Anne Ayakkabı Modellerine Gösterilen Şahane Özen

Bayan ayakkabı modellerinde birçok kategoriye sahip olan Fitbas.com anne ayakkabıları grubunda da 43 numara bayan ayakkabı seçenekleri sunmaktadır. Arzu eden kullanıcıların dışında hediye olarak da ayakkabı seçmeleri büyük bir şıklıktır. Modeller arasında yer alan birbirinden rahat ürünlerin annelerin ayaklarını sarması ve yürürken ayakkabının ağırlık yapmaması özellikle incelenerek ve denenerek tasarlanan bir yapıdır. Bu modellerde dolgu topuk ayrıntısı bel ve omurga yapısını destekler nitelikte olduğu için uzun süre ayakta kalsa bile kullanıcının daha zinde olduğu fark edilir. Bu ayakkabılar ile omurgaya binen yük azalacağı için tamamen tavsiye edilen bir taban yapısına sahiptir.

 

            Sade kullanmak isteyen kullanıcılar için sade daha gösterişli modelleri seven kullanıcılar için ise daha alımlı modeller üretilmiştir. 43 numara bayan ayakkabı seçenekleri arasında yer alan bir diğer ürün ise ön kısmında da tabanda yükseklik bulunan ancak topuk kısmında daha da yükselen bir model görülüyor. Bu bordo ayakkabı modelinde birbirini her iki yandan gelerek kesen bir üst kısım görünümü verilmiştir. Birbiri üstüne binmiş görünen bu model kağalıdır. Bilek kısımlarına kadar yükselen bu ayakkabı bir botu andırsa da yaz aylarında da sıkça kullanılabilen bir modeldir. Bu ürün bordo olarak üretilmiştir.

 

 Anne Rahatlığı

 

            Anne ayakkabılarında büyük numara sıkıntısını yaşatmamak adına fazla tasarım ve üretim yapan firma fiyatlarda da makul ölçüler kullanmıştır. Bu ürünlerde kullanılan derilerin yanında üretim teknikleri de incelendiğinde ayağa dost ürünler oldukları görülmektedir. Özellikle babet ve sandalet modellerinde ayağa temas eden kısımlarda ayakkabı çok önemli bir hal almaktadır. Anne ayakkabılarında görünüm kadar sağlığa da özen gösteren firma önemli bir adım atmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Birçok annenin bu ürün grubundan seçim yapması gerçeği firmayı bir adım daha ileri taşırken firma sahiplerinin ne kadar doğru bir yolda olduklarının göstergesidir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.