x
Anne Ayakkabı Modellerine Gösterilen Şahane Özen

Anne Ayakkabı Modellerine Gösterilen Şahane Özen

16 Mayıs 2018

Bayan ayakkabı modellerinde birçok kategoriye sahip olan Fitbas.com anne ayakkabıları grubunda da 43 numara bayan ayakkabı seçenekleri sunmaktadır. Arzu eden kullanıcıların dışında hediye olarak da ayakkabı seçmeleri büyük bir şıklıktır. Modeller arasında yer alan birbirinden rahat ürünlerin annelerin ayaklarını sarması ve yürürken ayakkabının ağırlık yapmaması özellikle incelenerek ve denenerek tasarlanan bir yapıdır. Bu modellerde dolgu topuk ayrıntısı bel ve omurga yapısını destekler nitelikte olduğu için uzun süre ayakta kalsa bile kullanıcının daha zinde olduğu fark edilir. Bu ayakkabılar ile omurgaya binen yük azalacağı için tamamen tavsiye edilen bir taban yapısına sahiptir.

 

            Sade kullanmak isteyen kullanıcılar için sade daha gösterişli modelleri seven kullanıcılar için ise daha alımlı modeller üretilmiştir. 43 numara bayan ayakkabı seçenekleri arasında yer alan bir diğer ürün ise ön kısmında da tabanda yükseklik bulunan ancak topuk kısmında daha da yükselen bir model görülüyor. Bu bordo ayakkabı modelinde birbirini her iki yandan gelerek kesen bir üst kısım görünümü verilmiştir. Birbiri üstüne binmiş görünen bu model kağalıdır. Bilek kısımlarına kadar yükselen bu ayakkabı bir botu andırsa da yaz aylarında da sıkça kullanılabilen bir modeldir. Bu ürün bordo olarak üretilmiştir.

 

 Anne Rahatlığı

 

            Anne ayakkabılarında büyük numara sıkıntısını yaşatmamak adına fazla tasarım ve üretim yapan firma fiyatlarda da makul ölçüler kullanmıştır. Bu ürünlerde kullanılan derilerin yanında üretim teknikleri de incelendiğinde ayağa dost ürünler oldukları görülmektedir. Özellikle babet ve sandalet modellerinde ayağa temas eden kısımlarda ayakkabı çok önemli bir hal almaktadır. Anne ayakkabılarında görünüm kadar sağlığa da özen gösteren firma önemli bir adım atmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Birçok annenin bu ürün grubundan seçim yapması gerçeği firmayı bir adım daha ileri taşırken firma sahiplerinin ne kadar doğru bir yolda olduklarının göstergesidir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.