EFSANE KAMPANYA STOKLARLA SINIRLI
Kalan Süre:

Müşteri Hizmetleri0212 671 8941
Kapıda Ödeme İmkanı & Ücretsiz Kargo
Sepet Hesap
Türkçe English

Blog Büyük Numara Ayakkabı

44 Numara Babet Modelleri Nelerdir?

15 Ağustos 2018

Kadınların ayakkabı tutkuları oldukça fazladır. Kaçtane ayakkabısı olursa olsun hep daha fazla ayakkabı ihtiyacı varmış gibi hissederler. Özellikle kadınların kombinlerinde ayakkabının ayrı önemi bulunmaktadır.

Büyük Numara Erkek Ayakkabılarda Kalite

13 Ağustos 2018

Eğer büyük numara erkek ayakkabı alınacaksa mutlaka bu konuda kaliteli olması büyük önem arz etmektedir.

44 Numara Babet Çeşitleri

10 Ağustos 2018

Bütün farklı mevsimler kapsamında babetler hanımlar için adeta kurtarıcı ayakkabılar olarak ön plana çıkmaktadır.

İade Garantisi İle 44 Numara Bayan Ayakkabı

06 Ağustos 2018

Özellikle kadınlar için ayakkabılar, vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok farklı özelliklerde üretilmekte olan ayakkabı modelleri, herkesin ayağına uyabilmesi ve kullanabilmesi için farklı numaralar üzerinde piyasaya sürülmektedir.

42 Numara Bayan Sandalet Renk Çeşitleri

02 Ağustos 2018

Suni deri malzemeleri kullanılarak, özel fabrika ortamlarında el değmeden üretilmiş olan bayan sandalet ürünlerinde, pek çok farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Fitbas Neden Büyük Ayakkabı Üretiyor?

30 Temmuz 2018

Ayakkabı mevsimlere ya da kıyafetlere göre değişebilen bir giysidir. Rahat bir tabanı olması, ayak bileğini iyi sarması bir ayakkabı için önemli unsurlar arasındadır. Bir ayakkabıda aranılan en önemli özellik ise ayağa uygun boyutlarda olmasıdır.

42 Numara Bayan Sandaletler

27 Temmuz 2018

Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı seçenekleri arasında yer alan sandalet modelleri, özellikle bu sene daha rengârenk görünümleri altında ve hoş aksesuarları ile birlikte hanımlara güzel bir yaz dönemi geçirtecek. 

Ayakkabı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

26 Temmuz 2018

Sokakta ya da dışarıda ayağı korumak için giyilen, altı kösele, lastik, kauçuk gibi dayanıklı malzemelerden yapılan ayak giyeceğine ayakkabı diyoruz. Hemen hemen herkesin birkaç çift ve fazlası bulunur. 

Ayakkabılarda Astar Ve Aksesuarların Önemi

26 Temmuz 2018

Medeniyet geliştikçe ayakkabı çeşitleri de artış göstermiştir. Her yaştaki insanın çeşitli mevsimlerde değişik değişik yerlerde giymeleri için pek çok ayakkabı çeşidi ortaya çıktı.

Klasik Ayakkabılarda 49 Numara

26 Temmuz 2018

Erkekler için büyük bir öneme sahip olan ve günümüzde birçok farklı yerde giyme şansı sunan klasik ayakkabı çeşitleri, özellikle 49 numara ayakkabı seçenekleri dahilinde günümüzde artık güven içerisinde temin edilebilmektedir.

1 2 3 4 5 6
Whatsapp Destek Hattı x Hafta İçi 9:30-19:30 Cumartesi 10:30-20:00 Pazar Kapalı İletişime Geç
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.