x
İade Garantisi İle 44 Numara Bayan Ayakkabı

İade Garantisi İle 44 Numara Bayan Ayakkabı

06 Ağustos 2018

Özellikle kadınlar için ayakkabılar, vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok farklı özelliklerde üretilmekte olan ayakkabı modelleri, herkesin ayağına uyabilmesi ve kullanabilmesi için farklı numaralar üzerinde piyasaya sürülmektedir. Ülkemizde genel olarak kadınlar ayak numaraları erkeklere oranla daha küçük olmaktadır. 36 ile 40 numara arasında görülen kadın ayakkabı numaraları, ayak numarası büyük olan kadınlar için sıkıntı yaratmaktadır.

 

            Uzun boylu kadınların ayak numaraları, ortalamalara göre daha büyük olmaktadır. 42 ile 44 numara ayak numaralarına sahip olan kadınlar için özel tasarımlar yapılarak üretilmiş olan 44 numara bayan ayakkabı modelleri yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar mevsim şartlarına göre kullanılabilmektedir. Sandalet, topuklu, günlük, spor ve babet tarzı her çeşit ayakkabı modellerinin satışı yapılmakta ve değiştirilmek ya da iade edilmek istendiği takdirde, sorunsuz olarak ürünler geri alınabilmektedir.

 

 Özel Günler İçin Satışa Sunulan 44 Numara Bayan Ayakkabılar

 

            Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte düğün, kına ya da sünnet gibi organizasyonlarda bir hayli artmaktadır. Bunun ile birlikte kıyafet seçimleri yapılmakta ve alışverişlerde alınacak olan eşyalar arasında ayakkabı çeşitleri de yer almaktadır. Ancak büyük ayaklara sahip olan bayanlar için ciddi sorun haline gelen ayakkabı seçimlerinde, mağazaların tek tek dolaşılması gerekmektedir.

 

            Bazı durumlar için bu bile yeterli olamamakta ve istenilen numaradaki kadın ayakkabıları bulunamamaktadır. İnternet üzerinden sunulan hizmetler sayesinde, 44 numaraya kadar yer alan kadın ayakkabı modelleri topuklu, babet ya da özel sandalet çeşitleri sayesinde her renk aralıkları ile görülebilmektedir. Site adresi üzerinden kolay şekilde sipariş verebileceğiniz ürünler için kapıda ödeme ayrıcalıkları da bulunmaktadır.

 

 Kadın Ayakkabı Ürünlerinde Yer Alan Fiyatlar Nelerdir?

 

            Farklı topuk yükseklikleri suni deri malzemeleri ile birlikte üretilmekte olan kadın ayakkabı ürünleri, 33 numaradan başlamakta ve 44 numaraya kadar ulaşmaktadır. Buna göre hem küçük ayaklara sahip olan kadınlar, hem de büyük ayaklara sahip olan kadınlar için zahmetsiz şekilde ayakkabılara ulaşmaları mümkün hale gelmektedir.

 

            Verilen siparişler doğrultusunda aynı gün kargoya verilen ayakkabı ürünleri, kullanılan malzeme, marka çeşitleri ve sayılarına göre farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Söz konusu olan ürün ve fiyat bilgilerine fitbas.com site adresi üzerinden kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.