x
Büyük Numaralı Babet Modelleri
24.09.2018

Büyük Numaralı Babet Modelleri

İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır. Büyük numaralı ayakkabı modelleri çoğu ayakkabı üreticisi ve mağazalar tarafından üretilmekte olup özellikle standart numaraların üstünde ayak numarasına sahip müşterileri için doğru hizmet vermektedir. Büyük numara ihtiyaç ve taleplerinin artmasıyla ve büyük numara kalıplarının daha fazla kullanılmasıyla birlikte büyük numaralı ayakkabılarda uygun fiyatlarla müşterilere hizmet verilmektedir. Farklı numaraların talep edilmesi bu alanda ayakkabı imalat firmalarının daha çok üretim yapmasına yol açıyor. Bu aşamada talepler arttığı için fiyatlar standartlaşıyor ve uygun fiyatla büyük numaralı ayakkabı satın almak kolaylaşıyor.

 

 Büyük Numarada Sınırsız Seçenekler

 

            İstenilen numarada ayakkabı modeli bulmak için öncelikle spor tarz ya da klasik tarzda bir seçim yaparak ayakkabının nerede giyileceğine karar verilmelidir. Sonrasında yapılacak numara seçimi geliyor. Bunun için büyük numara imalatı yapan ayakkabı mağazalarına gitmek ve piyasa araştırması yaparak en uygun ürün seçimi yapılabilir. 44 numara babet ayakkabı bulmak için normal şartlarda özel sipariş vermek gerekir. Ancak son yıllarda gelişen imkanlar doğrultusunda bir çok büyük numara modeli hazır stoklarda tutuluyor ve kolayca müşterilerine ulaşıyor.

 

            44 numara babet ayakkabılarla kıyafet kombinleri yapmak artık çok kolay. Ayaklara şıklık ve zerafet katması dışında rahatlık ve hafiflik sağlaması iyi bir fırsattır. Büyük numaralı babet seçeneklerine göz atmak ve istediğiniz babeti uygun fiyata bulmak için zaman kaybetmeyin. Büyük numaralı babet ayakkabılar bahar aylarında daha çok tercih ediliyor.

 

            Ayak sağlığı açısından bakıldığında babetler ayaklara daha fazla nefes alma olanağı sağlıyor. Aynı zamanda ayakkabılarda gerçek deri kullanılmasının ayak sağlığı bakımından önemi büyüktür. Büyük numaralı babetler arasında klasik ve spor ürünler bulunur. Babet çeşitleri üretildiği malzeme ve markaya göre farklılık gösterir. Markasına göre kalitesi değişebilen babetler bulmak mümkündür. Klasik babet ayakkabılar sadeliği ve düz renkleriyle dikkat çeker. Bu modeller zarif bir duruşa sahiptir. Beyaz, krem ve bej tonlarında yumuşak renklerde modeller yaygın kullanılıyor. Deri modellerde ise parlak rugan babetler ve özel fonksiyonlu deri babetler bulabilirsiniz.

 

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.