x
Piyasada Büyük Numara Erkek Ayakkabılarının Sunduğu Avantajlar
06.09.2018

Piyasada Büyük Numara Erkek Ayakkabılarının Sunduğu Avantajlar

Son üç - dört yıl içerisinde mebzul miktarda imal edilmekte ve satışa çıkarılmakta olan büyük numara erkek ayakkabı modelleri kendi ayaklarına göre ayakkabı bulmakta zorlanan erkekler için ayrı bir rahatlama alanı oluşturmuş durumda. Daha öncesinde belli rakamların üstünde ayakkabı bulmakta bir hayli zorlanan beyler için artık bu ayakkabılara online olarak erişim sağlamak ve sipariş vermek de mümkün olabilmekte.

 

            Sadece bir ya da iki iş günü içerisinde evlerine kadar ulaştırılan ayakkabıların iade ve değişim koşulları da mevcut. Gerek iade etmek gerekse değişim yapmak için ayakkabı faturalarının saklanması gerekmekte. Bununla birlikte tüm ayakkabı modelleri arasında ürün ve fiyat karşılaştırması yaparak siparişi öyle vermek de sunulan ekstra avantajlar arasında gösteriliyor.

 

 Büyük Numara Erkek Ayakkabı Modelleri ve Ürün Özellikleri

 

            Büyük numaraya sahip olan erkek modelleri kendi aralarında çeşitli seçeneklere ve kategorilere ayrılmakta. Bunların başında günlük hayatta tercih edilebilecek ayakkabı modelleri yer alıyor. Kırk altı numaradan başlayan bu ayakkabılar elli numaraya kadar uzanarak geniş bir alışveriş listesi oluşturmayı da ihmal etmiyor. Yüzde yüz hakiki deriden imal edilen ayakkabılar bir kere satın alındığı takdirde uzun yıllar boyunca aynı görünüm ve kalitesi ile birlikte kullanılabiliyor. Ne kadar büyük numara olursa olsun ayrı bir ürün avantaj olarak tamamen hafif olması da giyim ve kullanım konforunu üst noktalara taşıyan bir dinamik. Bununla birlikte tabanının hazır taban olması da hem ayakkabıların genel estetiği hem de sağlamlığı bakımından çift yönlü bir hizmet sunmaktadır.

 

            Astar kısmı ise birinci sınıf hakiki astardan olması beylerin dikkatini çeken bir diğer özellik. Klasik ayakkabılar ve sandalet, terlik seçenekleri de bu kategoride bulunmaktadır. Terlik ve sandaletlerinin astar kısımlarının da yüzde yüz deri olması ayrı bir tercih sebebi olarak lanse edilmekte. Kumsallarda, yaz tatillerinde ve balkonlarda kullanılabilecek terlik ve sandaletlerde de ayakkabılar gibi büyük numara seçeneği mevcut. Klasik ayakkabılar ise hem gündelik yaşamda hem de iş hayatında giyilebilecek çok yönlü bir kullanım modeli ihtiva ediyor. Hem rahatlığı hem de estetik değerleri ile birlikte fark yaratmak isteyen beylerin ilk tercihi olarak kataloglarda yerini alıyor.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.