x
Piyasada Büyük Numara Erkek Ayakkabılarının Sunduğu Avantajlar

Piyasada Büyük Numara Erkek Ayakkabılarının Sunduğu Avantajlar

06 Eylül 2018

Son üç - dört yıl içerisinde mebzul miktarda imal edilmekte ve satışa çıkarılmakta olan büyük numara erkek ayakkabı modelleri kendi ayaklarına göre ayakkabı bulmakta zorlanan erkekler için ayrı bir rahatlama alanı oluşturmuş durumda. Daha öncesinde belli rakamların üstünde ayakkabı bulmakta bir hayli zorlanan beyler için artık bu ayakkabılara online olarak erişim sağlamak ve sipariş vermek de mümkün olabilmekte.

 

            Sadece bir ya da iki iş günü içerisinde evlerine kadar ulaştırılan ayakkabıların iade ve değişim koşulları da mevcut. Gerek iade etmek gerekse değişim yapmak için ayakkabı faturalarının saklanması gerekmekte. Bununla birlikte tüm ayakkabı modelleri arasında ürün ve fiyat karşılaştırması yaparak siparişi öyle vermek de sunulan ekstra avantajlar arasında gösteriliyor.

 

 Büyük Numara Erkek Ayakkabı Modelleri ve Ürün Özellikleri

 

            Büyük numaraya sahip olan erkek modelleri kendi aralarında çeşitli seçeneklere ve kategorilere ayrılmakta. Bunların başında günlük hayatta tercih edilebilecek ayakkabı modelleri yer alıyor. Kırk altı numaradan başlayan bu ayakkabılar elli numaraya kadar uzanarak geniş bir alışveriş listesi oluşturmayı da ihmal etmiyor. Yüzde yüz hakiki deriden imal edilen ayakkabılar bir kere satın alındığı takdirde uzun yıllar boyunca aynı görünüm ve kalitesi ile birlikte kullanılabiliyor. Ne kadar büyük numara olursa olsun ayrı bir ürün avantaj olarak tamamen hafif olması da giyim ve kullanım konforunu üst noktalara taşıyan bir dinamik. Bununla birlikte tabanının hazır taban olması da hem ayakkabıların genel estetiği hem de sağlamlığı bakımından çift yönlü bir hizmet sunmaktadır.

 

            Astar kısmı ise birinci sınıf hakiki astardan olması beylerin dikkatini çeken bir diğer özellik. Klasik ayakkabılar ve sandalet, terlik seçenekleri de bu kategoride bulunmaktadır. Terlik ve sandaletlerinin astar kısımlarının da yüzde yüz deri olması ayrı bir tercih sebebi olarak lanse edilmekte. Kumsallarda, yaz tatillerinde ve balkonlarda kullanılabilecek terlik ve sandaletlerde de ayakkabılar gibi büyük numara seçeneği mevcut. Klasik ayakkabılar ise hem gündelik yaşamda hem de iş hayatında giyilebilecek çok yönlü bir kullanım modeli ihtiva ediyor. Hem rahatlığı hem de estetik değerleri ile birlikte fark yaratmak isteyen beylerin ilk tercihi olarak kataloglarda yerini alıyor.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.