x
Büyük Beden Ayakkabı Seçenekleri

Büyük Beden Ayakkabı Seçenekleri

15 Mayıs 2018

Erkekler için özel imal edilmekte olan büyük beden ayakkabı çeşitleri tıpkı küçük bedenlerde olduğu gibi farklı renk ve tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Bir ayakkabıda sağlığı, hijyeni ve rahatlığı sağlayan tüm fonksiyonlar büyük beden ayakkabılarda da mevcut. Öncelikli olarak ebadına göre çok hafif olan bu ayakkabılar tam bir konfor kalitesi sunuyor. Bununla birlikte özel bağcıkları ile birlikte sağlam, uzun ömürlü bir kullanım modelinin de ev sahipliğini yapıyor.

 

            Astarı tamamen anti bakteriyel ürünler uzun süre ayakkabı giymek zorunda olan erkeklerin ayak sağlığını da önemsiyor. Bakterilere karşı özel bir savunma mekanizmasına sahip olan bu yeni nesil ayakkabılar ayak mantarına karşı da etkili. Terleme ve pişme etkilerine de tamamen kapalı olan bu modeller istenmeyen kokuların oluşmasına da mani oluyor. Birbirinden farklı desenlere, renklere ve tasarımlara öncülük eden büyük beden ayakkabılar şıklık ve estetik açıdan da müşteri memnuniyetini ön plana tutuyor. İsteyenler için sportif ağırlıklı ve görünümlü ayakkabılar modeller içerisinde bulunurken, isteyenler için hem klasik hem de modern bir çizgide bütünleşmiş ayakkabı çeşitleri de mevcut.

 

 Anneler İçin Büyük Beden Ayakkabı Seçenekleri

 

            Başta anneler günü olmak üzere tüm özel günlerde annelere armağan edilebilecek büyük beden ayakkabı çeşitleri de mevcut. Günlük ayakkabı reyonunda hediye edilebilecek türde ayakkabılar annelerin rahatlığını ve sağlığını aynı oranda düşürüyor. Yüz kısımları yüzde yüz oranında deriden oluşan bu ayakkabılar yıllarca hiç eskimeden, aynı rahatlıkla giyilebiliyor. Astar kısmı da yüzde yüz deri olduğu için son derece dayanıklı kullanımların önünü açıyor. Topuk yüksekliği üründen ürüne değişebiliyor. Tamamen tercihe bırakılan topuk yükseklikleri ile birlikte ayakkabılar hem günlük yaşam içerisinde hem de sosyal yaşamlarda çok yönlü olarak kullanılabiliyor.

 

            Ödeme seçenekleri de taksit ya da peşin fiyatına bir şekilde değerlendirilip belirgin hale getiriliyor. Siyah, kahverengi, bordo gibi ana renklere ek olarak fuşya gibi orijinal ve özgün renkler de sunulan seçenekler arasında bulunuyor. Ayakkabıların konforu kadar satın alma özellikleri de fark yaratıyor. İsteyenler sipariş edip kapıda ödeme imkanlarından faydalanabiliyor.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.