x
Erkekler İçin 49 Numara Ayakkabılar

Erkekler İçin 49 Numara Ayakkabılar

29 Mayıs 2018

Özellikle iş yerlerine giderken ya da farklı toplantılara katılma gibi durumlarda klasik ayakkabı modelleri büyük bir önem taşımaktadır. Bu bağlamda daha şık ve tarz bir izlenim yaratılırken aynı zamanda karşı tarafa karizmatik ve prestijli bir görsel hissettirilmektedir. O yüzden özellikle erkekler olduğu zaman klasik ayakkabı önemi çok daha büyük bir hale gelmektedir. Ancak durum 49 numara ayakkabılar olduğu zaman tercih konusunda fırsatlar çok aza iner.

 

            Saatlerce dışarıda mağaza mağaza dolaşırsa daha istenilen o kalitedeki ve çeşitteki ayakkabılar bulunamaz. Bu da özellikle farklı takım kıyafetler eşliğinde istenilen o kombini yaratamadığından dolayı, ne yazık ki ayakkabıya göre kıyafet çeşitleri satın alınmaktadır. Yine de günümüzde ise artık bunu dışarıdaki mağazalar yani internet sitesinden gerçekleştirmek, özel bir fırsat sağlamaktadır.

 

 Zengin bir seçenek altında farklı ayakkabılar

 

            Bilindiği üzere 49 numara gerçekten oldukça büyük bir ayak numarası olarak ön plana çıkmaktadır. Bu konuda dışarıya çıkıldığı zaman herhangi bir mağazada istenilen farklı çeşitler kolay kolay bulunamaz. Bunun farkında olan Fitbas Sitesi bünyesinde moda uzmanlarının özel bir tasarımı altında hazırladıkları ve üretici firmalar ile zengin bir seçenek kapsamında sundukları birbirinden değişik 49 numaralı erkek ayakkabı çeşitleri, bunu artı olarak çok uygun fiyatlar kapsamında özel bir fırsat sağlamaktadır. Bütünüyle deri kalitesi altında ve hava alan bir tasarım ile üretimleri yapılmış ayakkabılar, ister iş yerlerinde istenirse de toplantılarda veya dışarı çıkıldığında dahi dolaşırken tamamen tarz bir izlenim ortaya çıkarmaktadır.

 

 Farklı tasarımları altında değişik 49 numara klasik ayakkabılar

 

            Günümüzde tabii sadece iş yerleri veya farklı toplantılar için değil aynı zamanda düğün veya nişan gibi değişik organizasyonlar ile özel davetler konusunda da klasik ayakkabıları dönemi oldukça büyüktür. Üstelik bu tür yerlerde eğlenilmekte ve uzun saatler durulmaktadır. O yüzden de bu konuda moda uzmanları tamamen kaliteli ve daha özel tasarımları hazırlamakta ve üretici firmalar dahilinde piyasaya sunmaktadır. Yani artık eskisi gibi kısıtlı bir seçenek altında değil daha zengin bir fırsat kapsamında 49 numara ayakkabı seçenekleri rahatlıkla deri kalitesi altında elde edilebilmektedir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.