x
Erkekler İçin 49 Numara Ayakkabılar
29.05.2018

Erkekler İçin 49 Numara Ayakkabılar

Özellikle iş yerlerine giderken ya da farklı toplantılara katılma gibi durumlarda klasik ayakkabı modelleri büyük bir önem taşımaktadır. Bu bağlamda daha şık ve tarz bir izlenim yaratılırken aynı zamanda karşı tarafa karizmatik ve prestijli bir görsel hissettirilmektedir. O yüzden özellikle erkekler olduğu zaman klasik ayakkabı önemi çok daha büyük bir hale gelmektedir. Ancak durum 49 numara ayakkabılar olduğu zaman tercih konusunda fırsatlar çok aza iner.

 

            Saatlerce dışarıda mağaza mağaza dolaşırsa daha istenilen o kalitedeki ve çeşitteki ayakkabılar bulunamaz. Bu da özellikle farklı takım kıyafetler eşliğinde istenilen o kombini yaratamadığından dolayı, ne yazık ki ayakkabıya göre kıyafet çeşitleri satın alınmaktadır. Yine de günümüzde ise artık bunu dışarıdaki mağazalar yani internet sitesinden gerçekleştirmek, özel bir fırsat sağlamaktadır.

 

 Zengin bir seçenek altında farklı ayakkabılar

 

            Bilindiği üzere 49 numara gerçekten oldukça büyük bir ayak numarası olarak ön plana çıkmaktadır. Bu konuda dışarıya çıkıldığı zaman herhangi bir mağazada istenilen farklı çeşitler kolay kolay bulunamaz. Bunun farkında olan Fitbas Sitesi bünyesinde moda uzmanlarının özel bir tasarımı altında hazırladıkları ve üretici firmalar ile zengin bir seçenek kapsamında sundukları birbirinden değişik 49 numaralı erkek ayakkabı çeşitleri, bunu artı olarak çok uygun fiyatlar kapsamında özel bir fırsat sağlamaktadır. Bütünüyle deri kalitesi altında ve hava alan bir tasarım ile üretimleri yapılmış ayakkabılar, ister iş yerlerinde istenirse de toplantılarda veya dışarı çıkıldığında dahi dolaşırken tamamen tarz bir izlenim ortaya çıkarmaktadır.

 

 Farklı tasarımları altında değişik 49 numara klasik ayakkabılar

 

            Günümüzde tabii sadece iş yerleri veya farklı toplantılar için değil aynı zamanda düğün veya nişan gibi değişik organizasyonlar ile özel davetler konusunda da klasik ayakkabıları dönemi oldukça büyüktür. Üstelik bu tür yerlerde eğlenilmekte ve uzun saatler durulmaktadır. O yüzden de bu konuda moda uzmanları tamamen kaliteli ve daha özel tasarımları hazırlamakta ve üretici firmalar dahilinde piyasaya sunmaktadır. Yani artık eskisi gibi kısıtlı bir seçenek altında değil daha zengin bir fırsat kapsamında 49 numara ayakkabı seçenekleri rahatlıkla deri kalitesi altında elde edilebilmektedir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.