x
42 Numara Kadın Sandaletlerde Farklı Modeller
26.05.2018

42 Numara Kadın Sandaletlerde Farklı Modeller

Özellikle yaz ayları geldiği zaman sandaletler kadınlar için büyük bir öneme sahip aile gelir. Üstelik son yıllarda tamamen kaliteli ve şık çizgileri altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan sandalet örnekleri, bütün kadınların artık sadece dışarı çıkıp dolaşırken değil aynı zamanda bir yerlere giderken de farklı giysilerle hoş bir kombin yapmak suretiyle giyme şansını vermektedir.

 

            Hatta yaz aylarında abiye ve elbiseler ile de tamamen tarz bir görünüm kapsamında değişik organizasyon veya özel davetler de katılma şansı sunmaktadır. Bunun en iyi şekilde gerçekleştirilmesi adına moda uzmanları eşliğinde titiz bir çalışma kapsamında 42 numara bayan sandalet seçeneklerini fitbas sitesi bünyesinde tamamen kaliteli malzeme ile hazırlanmış olarak sunulmaktadır.

 

 42 numara bayan sandalet çeşitleri

 

            Bilindiği üzere 42 numara bayanlar için yüksek bir ayak numarası olduğundan dolayı, yaz ayları geldiği zaman özellikle sandalet ve terlik seçenekleri kapsamında bu örnekleri bulmak pek de kolay olmamaktadır. Bunun bilincinde olan üretici firmalar ve moda uzmanları da yeni sezon kapsamında 42 numara ve üstü seçenekleri dahilinde, birbirinden özel sandaletleri daha zengin bir seçenek ile sunmuş durumdadır. Kişisel tercihler altında tüm kadınlar kendi ten rengine ve elbiselerin uyumuna göre farklı renkler ile hazırlanmış desen ve aksesuarlar kapsamında, daha güzel bir görünüm kazandırılmış örnekleri, çok uygun fiyatlar kapsamında satın alabilir.

 

 Yeni sezon değişik sandalet modelleri

 

            Şık bir görünüm veren hafif topuklu modelleri ile birlikte topuksuz seçenekler kapsamında, tüm kadınlar kendi zevklerine bağlı kalarak değişik modeller site bünyesinden elde edebilir. Özellikle deri kalitesi altında ve tamamen özel kalıbı ile 42 numara sandaletler, farklı modeller ve renkler altında sunulmaktadır. Bağlama noktalarından değişik fırsatlar kapsamında özel bir yere giderken ya da günlük olarak dışarı çıkarken tercih edecek modeller ön plana çıkmaktadır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.