x
44 Numara Babetler İle Şıklığı Yakalayın
24.05.2018

44 Numara Babetler İle Şıklığı Yakalayın

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan babet modelleri, oldukça rahat ve konforlu yapısı ile kadınların vazgeçilmez ayakkabısıdır. Özellikle yaz aylarında rahat bir hava elde etmek ve spor şıklık yaratmak için kullanılan babetler birçok kıyafetle de kolayca uyum yakalamaktadır. Ancak büyük ayaklara sahip olan kadınlar babet bulma konusunda büyük bir sıkıntı çekmektedir. Çünkü 44 numara ayaklara sahip olan kadın sayısı az olduğu için 44 numara babet üretimi de az olmaktadır. Bu yüzden kadınlar kendi ayaklarına uygun ayakkabıyı bulmakta güçlük çekmektedir.

 

            Artık büyük ayaklı kadınların çektiği tüm sıkıntılar tarihe karışıyor! Çünkü fitbas.com sitesi tarafından sunulan dev hizmet büyük ayaklara sahip olan kadınlar için de birçok babet modelini satışa sunmaktadır. Hem de birçok model çeşidini bir arada bulmak mümkün! Kadınlar 44 numara ayakkabı bulma konusunda zorluk çekmenin yanı sıra aynı sıkıntıları model bulma konusunda da çekerler. Ama sitemizde var olan birçok babet modeli kadınlara kendi tarzlarına uygun bir ayakkabı seçme olanağı sunmaktadır. Siz de büyük ayaklara sahipseniz, sitemizdeki babet modellerine bir göz atın. Hem aradığınız numarayı hem de stilinizi yansıtan modeli kolayca bulabilirsiniz.

 

 44 Numara Babet İle Günlük Şıklık

 

            Sitemizden satın alacağınız 44 numara babet modelleri, günlük hayatta oldukça gösterişli kombinler ortaya çıkarmanızda önemli bir rol oynamaktadır. Günlük yaşamda alışveriş yaparken, arkadaşlarınızla buluşurken veya misafirliğe giderken kullanabileceğiniz babetler her kıyafetiniz ile kolayca uyum sağlamaktadır. Artık ayağınıza uygun modeli bulamama derdine son! Sitemizde yer alan 44 numara babet kategorisine girdiğinizde karşınıza birçok model çıkacaktır. Bu modeller arasından farklı renk, desen ve tasarımlara sahip babetlerden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

 

            Üstelik babetler o kadar uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır ki bir tane babet almakla yetinmeyeceksiniz. Günlük hayatta hem rahat kombinler yaratmak hem de spor bir şıklık elde etmek artık çok kolay. Ayrıca ayağınıza uygun numarayı da sitemizden tek bir tık ile anında bulabilirsiniz. Büyük ayaklara uygun babet modelleri birçok renk, desen ve tasarım özelliği ile sitemizde satışa sunulmaktadır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.