x
34 Numara Bayan Ayakkabıları
17.05.2018

34 Numara Bayan Ayakkabıları

Belki de en küçük ayakkabı numaraları arasında yerini almış olan 34 numara bayan ayakkabı çeşitleri, en zor bulunan seçenekler arasında yer almaktadır. Ancak bu durum günümüzde artık yavaş yavaş değişiyor. Özellikle de dışarı çıkıp farklı mağazaları dolaşmak suretiyle saatler boyu bayansa dahi bulunamayan birçok değişik ayakkabı, günümüzde artık internet sitesi kapsamında keyifli bir şekilde zengin bir seçenek altında elde edilebilmektedir. Ayrıca büyük markalar kapsamında ve tamamen kaliteli bir malzeme ile hazırlanmış bu küçük numara ayakkabı çeşitleri, çok daha uygun fiyatlar altında elde etme şansını da vermektedir. Özellikle kadınlar için ayakkabıların öneminin ne kadar büyük olduğu bilinir. Bunun farkında olan moda uzmanları ve üretici firmalar da günümüze 34 numara ayakkabı seçeneklerini bayanların huzuruna farklı çeşitleri altında sunmuş durumdadır.

 

 Değişik ayakkabı seçenekleri ile 34 numara örnekler

 

            Eski dönemlere göre artık çok daha kolay bir şekilde bulunabilen 33 ya da 34 numara ile birlikte 35 numara gibi ayakkabı seçenekleri, gidilmek istenen yere göre keyifli bir şekilde seçim şansını sağlamaktadır. Üstelik bunlar içerisinde tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında deri özelliği kapsamında hazırlamış ayakkabılar, uzun yıllar en ufak bir problem yaşanmadan tamamen özel kalıp altında giyme şansını vermektedir. Bu da gün içerisinde ayakkabılar gelirken, hiçbir terleme ya da sıkma gibi sorunlar yaşanmadan ayağı vurmadan giyme imkanı sağlar.

 

 Farklı modelleri altında 34 numara bayan ayakkabılar

 

            Elbette burada 34 numara bayan ayakkabıları içerisinde ilk olarak dolgu topuk ya da platform topuklu ayakkabılar ön plana çıkmaktadır. Oldukça kaliteli malzeme yapısı altında üretimleri sağlanmış olarak değişik desen ve aksesuar ile tasarımları gerçekleşmiş bu ayakkabı seçeneklerinin yanı sıra daha birçok değişik örnek de yine satın alınabilir. Fitbas Sitesi bünyesinde elde edilebilecek olan bu birbirinden şık ayakkabılar, aynı zamanda babet seçenekleri ya da günlük ayakkabılar ile birlikte stiletto tarz ayakkabılar da büyük markalar kapsamında keyif içerisinde sipariş verilebilir. Ayrıca yaz aylarında rahatlıkla gelebilecek terlik veya sandaletler değil 34 numara kapsamında uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunmaktadır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.