x
34 Numara Kadın Ayakkabıları
05.09.2018

34 Numara Kadın Ayakkabıları

Küçük ayakkabı numaraları arasında yer alan 34 numara dahilinde, günümüzde artık tüm kadınlar zengin bir seçenek kapsamında keyifli bir tercih yapabiliyor. Farklı mevsimlerde giyilebilecek değişik ayakkabı çeşitleri, yeni sezon itibariyle de 34 numara kadın ayakkabı seçenekleri için özel bir seçim fırsatı sağlıyor. Özellikle geçen yıla oranla daha güzel model ve renk altında uyum sağlamış muhteşem ayakkabılar, kişisel tercihlere bağlı kalınarak farklı aksesuar ve desenler altında tercih edilebilir. Özel tasarımları ile göz alıcı bir izlenim uyandıran muhteşem ayakkabılar, küçük ayaklara sahip kadınların eskiye nazaran daha zengini fırsat kapsamında alışveriş yapmasına olanak tanıyor.

 

 Birbirinden güzel modeller kapsamında 34 numara ayakkabılar

 

            Gidilmek istenen yere göre seçim yapılabilecek harika 34 numara ayakkabı çeşitleri kapsamında, mutlaka öncelikle kalitesine bakılması gerekir. Çok küçük ayakkabılar olduklarından dolayı vücudu rahatlıkla taşıyabilecek bir esnek yapıya sahip, deri kalitesi kapsamında hazırlanmış özel kalıp altındaki seçenekler ön plana çıkarılmalıdır. Keyifli bir alışverişi tercih kapsamında fitbas.com üzerinden birbirinden farklı çeşitlerdeki ayakkabıları, tamamen deri kalitesi kapsamında elde edebilir, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde giyme şansını yakalayabilirsiniz.

 

            Ayrıca moda uzmanlarını yetenekli ellerinden çıkmış olan bu yeni sezon harika ayakkabı çeşitleri, gardıroplarda duran birbirinden farklı giysilerle özel bir kombin yaratma şansını da zengin seçeneğiyle yanında getiriyor. Bunlar içerisinde topuklu ayakkabı seçenekleri ya da spor ayakkabılar ile birlikte, yaz için tercih edecek şık terlik ve sandaletler dikkat çekiyor. Daha canlı renkler ön plana çıkarılarak tasarımları gerçekleştirilmiş ayakkabılar, herhangi bir şekilde terletmeyecek, sıkma yaratmayacak ve ağrı oluşturmayacak tasarım altında hazırlanmış şekilde elde edilebilir.

 

 Farklı modelleri ile birbirinden güzel 34 numara ayakkabılar

 

            Genelde 33 ile 35 numara resimdeki ayakkabılar kadınlar için küçük numaralı ayakkabılar olarak dikkat çeker. Bunun tam ortasında olan 34 numara dahilindeki ayakkabılar da önceki senelere göre çok daha zengin fırsatlar kapsamında harika aksesuar ve desenler altında tasarım yapılmış olarak tüm hanımlara sunuluyor. Üstelik bu çeşidi bol ürün seçenekleri arasında tercih yaparken, bunu çok daha uygun fiyatlar eşliğinde gerçekleştirmek oldukça kolaydır.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.