x
35 Numara Stiletto Ayakkabılar
20.06.2018

35 Numara Stiletto Ayakkabılar

Özellikle birçok farklı giysi ile harika bir kombin yaratma imkanı sağladığından dolayı günümüzde hanımların her daim ilgisini çeken stiletto tarzı ayakkabılar, yeni sezon kapsamında da hanımlara özel bir avantaj sağlamaktadır. Bütünüyle deri kalitesi altında hazırlanmış ve uzun saatler giyilse dahi herhangi bir rahatsızlık hissettirmeyecek bir kalıp kapsamında üretimleri gerçekleştirmiş olan bu ayakkabı çeşitleri, kişisel tercihlere bağlı kalınarak da keyifli bir seçim imkanını yeni sezon altında sunmaktadır. Tabi buna bir de 35 numara stiletto seçenekleri eklendiği zaman artık eskisine nazaran günümüzde çok daha zengin bir renk ve model altında harika fırsatlarla elde etme şansı verilmektedir.

 

 Farklı modelleri altında 35 numara Stiletto ayakkabılar

 

            Günlük olarak tercih edilebilecek giysiler ile birlikte aynı zamanda özel davet ve organizasyonlar kapsamında da şıklığı tam olarak hissettirecek kombinler yaratma imkanı sağlayan stiletto tarz ayakkabılar, özellikle yeni sezon kapsamında birbirinden güzel seçenekler ile keyifli bir imkan sunmaktadır. En çok da tek renk ve sade görünümleri ile topuklu Stiletto ayakkabılar ön plana çıkıyor. Diğer taraftan arka kısmından bağlamalı ya da bilekten bağlamalı görünümleri kapsamında harika tasarımlarla hazırlanmış Stiletto ayakkabılar tercih edilebilmektedir. Tamamen özel kalıp altında hazırlanmış ve birçok giysiyle mükemmel bir uyum sağlayacak ayakkabılar, kişisel seçenekler baz alınmak suretiyle elde edilebilir. Tabii dolgu ya da platform topuklu ayakkabı seçenekleri dahilinde değişik yüksekliklere sahip topuklar, kişisel tercihlere göre seçim yapılarak elde edilebilir.

 

 Birbirinden harika yeni sezon Stiletto ayakkabılar

 

            Özellikle bilindiği gibi 33 numara ile başlayan ve 35 numaraya kadar çıkan ayakkabı seçenekleri bayanlar için küçük numara ayakkabılar olarak ön plana çıkmaktadır. Bu kapsamda yeni sezon altında piyasaya sunulan birbirinden harika ayakkabılar hem şıklık bakımından hem de konfor açısından özel bir imkan sunuyor. Çok uygun fiyatlar dahilinde bir harika seçenekler altında fitbas.com sitesi özel bir imkan tanımakta ve yeni sezon ile piyasaya sunulan harika modelleri bütçeler dahilinde sağlamaktadır. Bu şekilde özel davetler ve organizasyonlar eşliğinde harika abiyeler ve giysiler ile muhteşem bir uyum sağlayacak Stiletto tarzı ayakkabılar, aynı zamanda misafirliğe giderken de keyifle tercih etme şansını vermektedir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.