x
35 Numara Stiletto Ayakkabılarda Zengin Renk Seçeneği
05.06.2018

35 Numara Stiletto Ayakkabılarda Zengin Renk Seçeneği

Birçok farklı giysiyle harika bir kombin yaratma imkanı sağlayan birbirinden değişik modeller kapsamındaki stiletto tarzı ayakkabılar, aynı zamanda modeli kadar rengi altında da büyük önem arz etmektedir. Nitekim güzel bir giysi ya da abiye ile birlikte bunun rengine uyum sağlayacak bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilmiş olması gereken stiletto ayakkabılar, gidilmek istenilen farklı bir organizasyon ya da davet adına göz kamaştırıcı bir izlenim yakalama şansını vermektedir. Tabii bu durum bir de 35 numara Stiletto tarzı seçenekler dahilinde ön plana alındığında, yeni sezon kapsamında çok daha yüksek çeşitleri altında elde etme şansı yakalanabilmektedir. Son yıllara kadar eski dönemlerde 33 numara ve 35 numara arasında hanımlar ayakkabı bulma konusunda çok zorluk yaşasa da günümüzde artık bu durum tamamen aşılmış olarak rahatlıkla seçim yapma imkanı veriyor.

 

 Farklı modeller kapsamında harika renklerde Stiletto tarz ayakkabılar

 

            Özellikle yeni sezon kapsamında parlak ve açık renkler ön plana çıkıyor. Bunlar içerisinde kırmızı ve krem rengi ile birlikte her daim ilgi gören siyah rengi dikkat çekmektedir. Aynı zamanda kahverengi ve beyaz ile birlikte pembe renkleri altında da değişik modeller eşliğinde hazırlanmış stiletto tarzı ayakkabılar, fitbas.com sitesi bünyesinde elde edilebilir. Gardıroplarda duran harika giysiler ile birlikte muhteşem bir uyum sağlayacak gökkuşağı renkleri kapsamında üretimleri gerçekleştirilmiş olan Stiletto tarzı ayakkabılar, kişisel tercihler altında bu kaliteli site bünyesinde çok uygun fiyatlar ile satın alınabilir.

 

 Parlak görünümleriyle harika renkler altında Stiletto ayakkabılar

 

            Özellikle simli bir tasarımı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan yeni sezon stiletto ayakkabılar, bu sene hanımların büyük bir ilgisini çekmeye devam ediyor. Şık görünümleri kapsamında simli gümüş ve gri renkler altındaki harika izlenimleri sayesinde organizasyon veya değişik davetler adına göz kamaştırıcı bir görünüm yakalama şansı elde edilebilir. Üstelik bütün bu ayakkabı çeşitlerini harika model ve renklerle uyum sağlamış şekilde 33 numaradan başlamak suretiyle 35 numaraya kadar çıkan fırsatlar altında elde etmek mümkündür. Kaliteli deri seçenekleri dahilinde ve aynı zamanda özel kalıba sahip olan bu ayakkabı numaralarındaki stiletto tarzı çeşitler, kişisel zevklere bağlı kalınarak değişik zamanlarda keyifle giyilebilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.