x
35 Numara Stiletto Çeşitleri
31.05.2018

35 Numara Stiletto Çeşitleri

Özellikle birçok değişik giyim ile birlikte harika bir kombin yaratma imkanı sağlayan stiletto ayakkabı çeşitleri, günümüze hanımların adeta bir kurtarıcısı olarak ön plana çıkmaktadır. Üstelik günümüzde yine artık bu ayakkabıları 35 numara seçenekleri dahilinde bulmak da mümkündür.

 

            Eski dönemlerde bu durum çok zor bir hal alabilmekteydi ve kadınlar arzu ettikleri o model ve renkler kapsamındaki stiletto tarzı ayakkabı çeşitlerini bulunmakta büyük bir zorluk çekmekteydi. Ancak artık günümüzde tamamen zengin bir seçenek kapsamında bütünüyle deri kalitesi altında üretimleri gerçekleştirilmiş 35 numara stiletto ayakkabılar, keyifli bir şekilde ve güven içerisinde elde edilebilmektedir. Tabii bunu saatlerce dışarı dolaşarak gerçekleştirmek yerine internet sitesi kapsamında fitbas sitesi bünyesine giriş yaparak rahatlıkla yapılabilir.

 

 Yeni sezon kapsamında 35 Stiletto ayakkabılar

 

            Havalı tarzları ve tamamen görsel şıklığı sayesinde hanımların birçok değişik giysi ile birlikte güzel bir kombin yaratma adına değerlendirdikleri stiletto tarz ayakkabılar, özel davet ve organizasyonlara giderken ya da arkadaşlarla bir kafeye uğramak için gibi daha birçok değişik yerlere dinle rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Üstelik bunu değerlendirirken tüm hanımlar kendi bütçelerine aşmadan site kapsamında rahatlıkla sağlayabilir.

 

            Farklı renkleri altında özel topuklu tasarımları ile hazırlanmış birçok değişik model, tüm kadınların evlerinde duran gardıropları içerisindeki giysilerle kombin yaratmak adına keyifli bir şekilde tercih edilebilir. Sade modellerinin yanı sıra aynı zamanda arkası ayarlamalı seçenekler gibi daha birçok değişik stiletto ayakkabılar, her noktası ile baştan sona deri kalitesi altında hazırlanmış şekilde 35 numara olarak satın alınabilir.

 

 35 numara Stiletto ayakkabılarda farklı modeller

 

            35 numara kadınlar için küçük bir ayakkabı numarası olduğundan dolayı da piyasa üzerinde pek fazla bulunmamaktadır. Bunun bilincinde olan moda uzmanları ve üretici firmalar dahilinde tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırladıkları deri seçenekleri dahilindeki stiletto ayakkabılar, 33 ya da 34 ile birlikte 35 numara stiletto gibi seçenekler altında internet üzerinden site bünyesinde sunmuş durumdadır. Herhangi bir zorluk yaşanmadan uzun yıllar giyilebilecek ve farklı giysiler ile birlikte kombin yaratacak stiletto tarz ayakkabılar tüm hanımları bekliyor.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.