x
35 Numara Stilettolar İle Şıklığınızı Koruyun
30.07.2018

35 Numara Stilettolar İle Şıklığınızı Koruyun

Kadınların en hassas ve düşkün oldukları topuklu ayakkabı modelleri bazen takıntı haline gelmektedir. Bu takıntı halinde birçok ayakkabı sanki ihtiyaç varmış gibi alınır. Bu durum her kadında olmasa da çoğu kadında mevcut olmaktadır. Özellikle stiletto ayakkabı modelleri kadınlar için ayrı yere sahiptir. Fakat 35 numara çocuk ayakkabısı sınıfına girdiğinden dolayı topuklu modeller yer almamaktadır. Buda 35 numara giyen kadınlar için büyük sıkıntı oluşturmaktadır. Kadınların giyeceği kıyafetin altına harika uyum sağlayacak olan stiletto ayakkabıyı küçük ayak numarasına sahip olduğu için bulamayan kadınlar fazlasıyla mutsuz olmaktadır.

 

            Diğer ayakkabı modellerinde de olduğu gibi stiletto ayakkabı modelleri de 36 numaradan başlamaktadır. Bu sebeple 35 numara stiletto ayakkabı bulmak bir hayli zordur. Bu durum fitbas.com ayrıcalığı ile 35 numara ayakkabı giyen kadınların tüm ayakkabı gruplarında rahatça kendilerine uygun modelleri bulabilmelerini sağlamaktadır.

 

 Kadınlar Tarafından En Çok İlgiyi Gören Model Olmaktadır

 

            Topuklu ayakkabı modelleri kadınları daha zarif ve narin göstermektedir. Özellikle günümüze kadar üretilen topuklu ayakkabılar içerisinden en çok ilgiyi ve beğeniyi muhakkak ki stiletto modeller çekmektedir. Bu nedenle küçük numara giyen kadınların stiletto modellerini bulamaması büyük kayıp olacaktı. Fitbas.com sitesi tüm bu detayları kadınlar için düşünerek onlar için küçük numara her model ayakkabıları her renk seçeneğinde satışa sunarak özel bir ek ücret alınmaması şık bir davranıştır.

 

            Büyük ve küçük numara ayakkabı modellerinin yanı sıra çeşitliliğinin de fazla olması rekabet edecek güçte başka bir platform olmadığını göstererek bu alanda iddalı bir yerde bulunmaktadır. Çok fazla seçim yapma imkanı sunan fitbas.com firması 35 numara stiletto ayakkabılarda hemen hemen her rengi bulabilmek mümkün olmaktadır.

 

 Kadınların Mağduriyetini Ortadan Kaldırıyor

 

            Büyük ve küçük numara ayakkabı üretimi yapan firmaların risk almamak adına az ve sınırlı modeller üretmektedir. Birçok kadın mecbur kaldığından dolayı sayılı modeller arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Fakat fitbas.com firması bu düşüncenin kadınlara bir dayatma olduğunun bilincinde olarak tüm modellerin ayak numarası fark etmeksizin bütün kadınlar tarafından kolayca ulaşa bilinmesini sağlıyor. Bu sebeple stiletto ayakkabı modelleri arasında sarıdan yeşile kadar tüm renklere yer verilmiştir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.