x
35 Numara Stilettolar İle Şıklığınızı Koruyun

35 Numara Stilettolar İle Şıklığınızı Koruyun

30 Temmuz 2018

Kadınların en hassas ve düşkün oldukları topuklu ayakkabı modelleri bazen takıntı haline gelmektedir. Bu takıntı halinde birçok ayakkabı sanki ihtiyaç varmış gibi alınır. Bu durum her kadında olmasa da çoğu kadında mevcut olmaktadır. Özellikle stiletto ayakkabı modelleri kadınlar için ayrı yere sahiptir. Fakat 35 numara çocuk ayakkabısı sınıfına girdiğinden dolayı topuklu modeller yer almamaktadır. Buda 35 numara giyen kadınlar için büyük sıkıntı oluşturmaktadır. Kadınların giyeceği kıyafetin altına harika uyum sağlayacak olan stiletto ayakkabıyı küçük ayak numarasına sahip olduğu için bulamayan kadınlar fazlasıyla mutsuz olmaktadır.

 

            Diğer ayakkabı modellerinde de olduğu gibi stiletto ayakkabı modelleri de 36 numaradan başlamaktadır. Bu sebeple 35 numara stiletto ayakkabı bulmak bir hayli zordur. Bu durum fitbas.com ayrıcalığı ile 35 numara ayakkabı giyen kadınların tüm ayakkabı gruplarında rahatça kendilerine uygun modelleri bulabilmelerini sağlamaktadır.

 

 Kadınlar Tarafından En Çok İlgiyi Gören Model Olmaktadır

 

            Topuklu ayakkabı modelleri kadınları daha zarif ve narin göstermektedir. Özellikle günümüze kadar üretilen topuklu ayakkabılar içerisinden en çok ilgiyi ve beğeniyi muhakkak ki stiletto modeller çekmektedir. Bu nedenle küçük numara giyen kadınların stiletto modellerini bulamaması büyük kayıp olacaktı. Fitbas.com sitesi tüm bu detayları kadınlar için düşünerek onlar için küçük numara her model ayakkabıları her renk seçeneğinde satışa sunarak özel bir ek ücret alınmaması şık bir davranıştır.

 

            Büyük ve küçük numara ayakkabı modellerinin yanı sıra çeşitliliğinin de fazla olması rekabet edecek güçte başka bir platform olmadığını göstererek bu alanda iddalı bir yerde bulunmaktadır. Çok fazla seçim yapma imkanı sunan fitbas.com firması 35 numara stiletto ayakkabılarda hemen hemen her rengi bulabilmek mümkün olmaktadır.

 

 Kadınların Mağduriyetini Ortadan Kaldırıyor

 

            Büyük ve küçük numara ayakkabı üretimi yapan firmaların risk almamak adına az ve sınırlı modeller üretmektedir. Birçok kadın mecbur kaldığından dolayı sayılı modeller arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Fakat fitbas.com firması bu düşüncenin kadınlara bir dayatma olduğunun bilincinde olarak tüm modellerin ayak numarası fark etmeksizin bütün kadınlar tarafından kolayca ulaşa bilinmesini sağlıyor. Bu sebeple stiletto ayakkabı modelleri arasında sarıdan yeşile kadar tüm renklere yer verilmiştir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.