x
38 Numara Ayakkabı Modelleri İle Erkekler İçin Büyük Kolaylık
05.04.2018

38 Numara Ayakkabı Modelleri İle Erkekler İçin Büyük Kolaylık

Küçük ayaklara sahip olan erkekler için özel olarak üretilmiş ayakkabılar sayesinde artık mağaza mağaza gezerek uygun modeli arama derdine son! 38 numara erkek ayakkabı modelleri sayesinde küçük ayaklı erkeklerin de hem günlük hayatta hem de özel günlerde ayakkabı seçimleriyle dikkat çekmesi mümkündür. Erkekler genel olarak büyük yapılı ayaklara sahip olduğu için de büyük numaralı ayakkabılar sayı olarak daha fazla üretilmektedir.

 

            Küçük numaralar ise daha az sayıda üretilir çünkü küçük ayaklara sahip olan erkek sayısı oldukça azdır. Ancak küçük ayaklı erkeklerin ayakkabı bulması da bu durumda oldukça zor bir hal alır. Bu yüzden sağlanan bu büyük hizmet sayesinde 38 numara ayaklara sahip olan erkekler için çeşitli renk ve model seçenekleriyle sunulan ayakkabılar büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu sayede küçük ayakları olan her erkek aradığını kolayca bulur ve uzun süre boyunca kendine uygun ayakkabıyı aramak zorunda kalmaz.

 

 Çeşitli Renk ve Modeller İle Erkeklere Sunulan Büyük Avantaj

 

            Ayakları küçük olan erkeklerin ayakkabı bulması zor olduğu için sağlanan hizmet içerisinde odak noktası bol çeşitliliğin sunulmasıdır. Bu sayede her erkek için tarzını yansıtan ayakkabı modelini bulması oldukça kolay olacaktır. Özellikle klasik modellerin ön planda olduğu ayakkabı çeşitleri arasında her zevke hitap edecek tarzda olan çeşitli renk tonları mevcuttur. Bu klasik ayakkabılar sayesinde özellikle iş hayatında karizmatik bir görüntü elde edilebilir. 38 numara ayakkabı modelleri sayesinde artık küçük ayaklı erkekler ayakkabı seçimi konusunda sıkıntı çekmeyecek. Ayrıca model ve renk çeşitliliği sayesinde dilediği modeli seçerek kendine has bir tarz oluşturabilir.

 

            Kahverengi, siyah, lacivert gibi değişik renklerin ön plana çıktığı deri ayakkabı modelleri oldukça kaliteli bir yapıya sahip olduğu için her erkeğin tercih edeceği bir yapıya sahiptir. 38 numara ayakkabı modelleri sayesinde her erkek hayallerindeki klasik ayakkabıya zorluk çekmeden kolayca ulaşabilir. Ayrıca istediği numaradan ziyade istediği model konusunda da seçim alıcının kendisine bırakılmıştır. Bu sayede her erkek ayağına uygun modellere tek seferde erişim sağlayabilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.