x
38 Numara Erkek Ayakkabı Çeşitleri
27.07.2018

38 Numara Erkek Ayakkabı Çeşitleri

Genel çerçevede 36 numara ile birlikte 39 numara arasındaki ayakkabılar erkekler için küçük numara olarak ön plana çıkar. Bu bağlamda 38 numara erkek ayakkabı çeşitleri de bu seçeneklerin arasında doğal olarak giriyor. Boy olarak daha kısa olan kişiler ile birlikte aynı zamanda ayakları ince olan kişilerin giydiği bu numara kapsamındaki ayakkabılar adına, günümüzde artık çok daha zengin bir seçenek kapsamında ürünler bulunmaktadır. Birbirinden farklı zevklere sahip olan ve aynı zamanda değişik yerlerde giyme şansını arzu eden erkekler için, farklı renkler ile modellerin bir bütün haline geldiği şık ayakkabılar yeni sezon kapsamında satın alınmayı bekliyor.

 

 Farklı yerler için gelecek 38 numara erkek ayakkabılar

 

            Böylesi küçük ayak numaraları adına erkekler için eski zamanlarda arzu edilen modeller kapsamında ayakkabıları bulmak çok da kolay değildi. Fakat artık devir değişti ve moda uzmanların yetenekli elleri ile birlikte üretici firmaların birleşmesi kapsamında çok daha zengin seçenek altında ayakkabılar piyasaya sunulmuş durumdadır. Üstelik tamamen deri kalitesi altıda hazırlanmış ve iç kısmı özel bir kalıp ile tasarımları gerçekleştirmiş ayakkabılar, uzun süre giyilse dahi herhangi bir rahatsızlık hissetmeden keyifli bir şekilde dolaşma şansını yanında getiriyor. Bunlar içerisinde başta iş yerleri ya da özel davet organizasyonları için klasik ayakkabı modellerinin yanı sıra, günlük olarak tercih edecek birbirinden şık ve tarz spor ayakkabılar da ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda yaz aylarında ayakların rahat etmesi için tam oturan 38 numara terlikler ve sandaletler de keyifli bir şekilde tercih edilebilir.

 

  Arzu edilen tüm değişik ayakkabılar güven içerisinde sipariş verilebilir

 

            Kişisel zevkler kapsamında 38 numara olarak birbirinden güzel renkler ve modelleri altında uyum sağlamış harika ayakkabılar fitbas.com bünyesinde tüm erkekleri bekliyor. Karizmatik görselleri ile değişik giysiler eşliğinde uyum sağlayacak olan ayakkabılar, normal ayak numaraları tasarımında olduğu gibi, aynı şekilde zengin bir seçenek ile keyifli bir tercih imkanı sağlıyor. Herhangi bir problem yaşamadan güven içerisinde bu ayakkabılar tercih edebilir ve uzun yıllar deri kalitesi altında keyifle kullanılabilir. Üstelik çok uygun fiyatlar eşliğinde dolaplar birden fazla seçenek ile doldurulabilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.