x
38 Numara Erkek Ayakkabı Modelleri
07.05.2018

38 Numara Erkek Ayakkabı Modelleri

Normal olarak bilindiği üzere erkek ayakkabılar konusunda numara için 40 ile 44 numara arasında daha fazla model ön plana çıkmaktadır. Bunun altında ya da üstündeki ayakkabılar daha istisnai durumları kapsadığından dolayı daha az bir seçenek dahilinde ayakkabı almak durumu ortaya çıkabilmekteydi. Fakat artık bu durum böyle değil. Özellikle 39 ya da 38 numara erkek ayakkabı seçenekleri dahilinde aynı zenginliği yine bulmak mümkündür.

38 numara tüm erkek ayakkabı modelleri: https://www.fitbas.com/kucuk-numara-erkek-ayakkabi 

            40’lı numaralar dahilinde seçim yapılabilecek olan birçok değişik ayakkabılar da olduğu gibi, 38 numara tarzında da yine erkekler arzu ettiği farklı seçeneklerle dahilinde ayakkabıları elde edebilmektedir. Bu konuda kısa boylu ya da ayakları biraz daha ince olan erkekler daha çok 38 numara ayakkabıları giydiklerinden dolayı, bu konuda da az bir seçenek olduğu için arzu ettikleri ayakkabı seçeneklerini bulamamaktaydılar. Ancak artık bu, tersine dönmüş durumdadır ve erkekler bu numara dahilde de aynı zenginlik içerisinde farklı ayakkabı seçeneklerini tercih etme şansını elde edebilmektedirler.

 

 38 numara erkek ayakkabı çeşitleri

 

            Bu konuda birçok değişik 38 numara dahilindeki ayakkabı modelleri içerisinden keyifli bir şekilde günümüzde yeni sezon kapsamında seçim yapılabilmektedir. Bunlar içerisinde klasik ayakkabı seçeneklerin yanı sıra günlük tercih edebilecek veya terlik ve sandalet modelleri altında da birbirinden kaliteli markalar dahilinde elde etme imkanın yakalanabilmektedir. Ayrıca yine kışlık ayakkabı seçenekleri içerisinden de güzel bir tercih yapılarak tamamen deri bir tarzda yapılmış olan seçenekler içerisinden satın alınabilir.

 

 Erkekler için 38 numara ayakkabılar

 

            Erkeklerin bütün bir mevsim boyunca yaz ve kış ayları içerisinde arzu ettikleri farklı odalardaki ayakkabıları bulabilmeleri adına üretici firmalar ve moda uzmanları, 38 numara ayakkabıları günümüzde zengin bir seçenek altında sunmaktadırlar. Bu bağlamda her erkek kendi kişisel zevklerini bağlı kalarak ve farklı mevsimler ile birlikte ayrıca gidilmesi gereken noktalar adına da güzel seçenekler tercih edilebilmektedir. Üstelik çok uygun fiyatlar dahilinde ve birçok değişik bir renk altında seçim yapılmak suretiyle, erkekler 38 numara ayakkabılar içerisinde güzel bir tercih gerçekleştirebilirler. Bot ya da spor modelleri ile birlikte günlük olarak da yine birçok farklı ayakkabı seçeneği bu numara dahilinde günümüzde rahatlıkla bulunabilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.