x
41 Numara Babet Seçenekleri
29.06.2018

41 Numara Babet Seçenekleri

Farklı zamanlarda büyük bir keyif içerisinde giyilebilen ve özellikle tüm kadınların ortak şekilde kendine özgü estetikleri ayakkabı çeşidi olarak ön plana çıkan babetler, günümüzde artık birçok farklı ayakkabı numaraları kapsamında keyifle elde edilebilmektedir. Üstelik bunlar içerisinde artık büyük numara ayakkabı olarak gelecek 41 numara babet ile birlikte ayrıca 42 veya 43 ve 44 gibi seçenekler de rahatlıkla satın alınabilmektedir. Bütünüyle moda uzmanlarının özel bir işçilik ile hazırladıkları ve kaliteli kalıpları sayesinde uzun bir süre hiçbir sorun yaratmayan giyme imkanı da veren bu ayakkabı çeşitleri, çok uygun fiyatlar kapsamında sipariş verilebilmektedir.

 

 Özgürlüğü hissettiren birbirinden farklı 41 numara babet seçenekler

 

            Tamamen deri kalitesi altında üretimleri sağlanmış olan ve bu şekilde uzun yıllar keyifle giyme imkanı verirken aynı zamanda bütün ile özgürlüğü hissettiren babet seçenekleri, fitbas sitesi bünyesinde bütçeler dahilinde farklı modelleri eşliğinde satın alınabilir. Özellikle de konu özgürlük ve rahatlık olduğu zaman babetler her ne kadar ön plana çıksa da bu konuda mutlaka 41 numara ya da üstü olduğu zaman özel bir kalıp altında rahatlık sağlayacak tasarımlar gerçekleştirilmelidir.

 

            Uzun ya da geniş ve taraklı ayaklara sahip olan tüm kadınlar için bu ayakkabılar mutlaka terletme yapmayan veya sıkmayan, rahatsız etmeyen seçenekler daha yeni hazırlanmalıdır. O yüzden üretici firmalar ve moda uzmanları bir araya gelmek suretiyle büyük markalar kapsamındaki birçok değişik babet seçeneklerini, günümüzde artık en kaliteli ve farklı desenler ile aksesuarlar altında sunmaktadır.

 

 Değişik modelleri altında seçim yapılabilecek babet örnekleri

 

            Hem günlük olarak giyme imkanını sağlarken aynı zamanda özel davet veya organizasyonlar için rahatlıkla Işık abiye veya elbiselerle uyum gösteren babetler, gardıroplarda duran daha birçok değişik giysiyle keyifli bir şekilde kombin yapma imkanı vermektedir. Bu kapsamda her kadın kendi zevklerine bağlı kalarak 41 numara kapsamında tamamen rahat ettirecek özel bir tasarım ile hazırlanmış babet seçeneklerini, çok uygun fiyat fırsatları dahilinde keyifle elde edebilir. Rugan ya da süit tarzı ayakkabıların yanı sıra aynı zamanda parlak renklerle bezenmiş özel babetler, uygun bütçelerle birden fazla elde edilebilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.