x
42 Numara Bayan Sandalet Renk Çeşitleri

42 Numara Bayan Sandalet Renk Çeşitleri

02 Ağustos 2018

Suni deri malzemeleri kullanılarak, özel fabrika ortamlarında el değmeden üretilmiş olan bayan sandalet ürünlerinde, pek çok farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Kadınların ayak numaraları genel olarak küçük olmakta ancak azda olsa büyük numaralı ayaklara sahip olan kadınlarda yer almaktadır. Yaz aylarında daha rahat kullanım avantajı sağlamakta olan sandalet ürünlerinde altın, bordo, beyaz, kahve, kırmızı, lacivert, mavi, siyah ve turkuaz gibi çeşitli renk seçenekleri yer almaktadır. Kauçuk tabanlı olarak da üretilmekte olan 42 numara bayan sandalet ürünleri, 45 numaraya kadar görülebilmektedir. Bunun yanı sıra çok küçük ayaklara sahip olan bayanlar içinde bu sandaletler 33 numaraya kadar piyasada yer almaktadır.

 

 Bayan Sandalet Üretimi Sağlayan Markalar Nelerdir?

 

            Dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de pek çok farklı ayakkabı üretimler ile üst marka değerine sahip olan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar yaz aylarında yaygın olarak kullanılmakta olan bayan sandalet ürünlerini de üretmekte ve piyasaya sunmaktadır. Bahsi geçen sandalet üretimini sağlayan firma çeşitlerinin başında ise My Shoes, Laggalin, Crunell ve Erkan Kaban markaları yer almaktadır. Suni deri kullanılarak üretilmiş olan bu ayakkabı çeşitlerinde, aynı zamanda gerçek derilerde kullanılmakta ve site adresi üzerinde gerekli detaylandırmalar yapılmaktadır.

 

 En Uygun Fiyatlı Bayan Sandalet Çeşitleri

 

            Birbirinden renkli ve farklı numaralar ile satışa sunulmuş olan bayan sandalet ürünlerinde, her zevke uygun olan tasarımlar yer almaktadır. Farklı topuk yükseklikleri ile piyasada yer alan en uygun fiyatlı bayan terlik ürünleri için fitbas.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Piyasa değerinin altındaki ücretlerin sebebi, sunulan indirim ve kampanyalardır. Alınacak olan sandalet ürünler için ücretsiz kargo ayrıcalıkları bunun yanı sıra ödemelerin kapıda yapılması gibi avantajlar sunulmaktadır. Kendi zevkinize en uygun sandalet çeşitlerine site üzerinden istediğini zaman ulaşabilir ve resimler sayesinde modelleri doğru şekilde seçebilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.