x
42 Numara Bayan Sandaletler
27.07.2018

42 Numara Bayan Sandaletler

Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı seçenekleri arasında yer alan sandalet modelleri, özellikle bu sene daha rengârenk görünümleri altında ve hoş aksesuarları ile birlikte hanımlara güzel bir yaz dönemi geçirtecek. Üstelik artık sandalet çeşitleri sadece günlük olarak tercih adına değil, aynı zamanda gerçekleştirilen aksesuar ve desenler ile birlikte; farklı organizasyon veya davetler için de değişik giysilerle hoş bir uyum sağlama şansını vermektedir. O yüzden hanımlar yaz ayları gelir gelmez yeni sezon kapsamında piyasaya çıkan birbirinden güzel sandalet modellerini hemen satın alırlar. Ancak tabi 42 numara bayan sandalet seçenekleri tüm bu işlemler kapsamında çok daha büyük bir önem taşır. Nitekim 42 numara bayanlar açısından oldukça yüksek bir numara olarak ön plana çıkar ve uzun saatler, dışarıda rahat rahat ulaşabilmek için mutlaka özel hiç kalıbı tasarım ile hazırlanmış olması gerekmektedir.

 

 Zengin seçenek altında 42 numara bayan sandaletler

 

            Bütünüyle kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanmış ve deri kalitesi ile birlikte uzun yıllar giyme şansını da yanında getiren 42 numara bayan sandaletler, bu sezon hanımlara harika bir görsel sunuyor. Bilindiği üzere 42 numaradan başlamak suretiyle 45 numaraya kadar ayak numaraları bayanlar için büyük olarak ön plana çıkar. Bu bağlamda 42 numara seçeneği dâhilinde herhangi bir terleme yapmayan ve sıkmayan özellik altında hazırlanmış sandaletler, moda uzmanlarının yetenekli ellerinden çıkmış olarak piyasaya sunulmuş durumdadır.

 

 Farklı modeller kapsamında 42 numara sandaletler

 

            Özellikle geniş topuk tasarımı kapsamında rengârenk görünümleri ile bu sene sandaletler dikkat çekmektedir. Aynı zamanda delikli bir tasarım altında hazırlanmış veya hasır malzemesi ile üretimleri gerçekleştirmiş modeller de ön plana çıkıyor. Hem günlük hem de özel günlerde giyebilmek için fitbas.com üzerinden 42 numara ve daha büyük numara kapsamındaki sandaletler tüm hanımları bekliyor.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.