x
42 Numara Bayan Sandaletler

42 Numara Bayan Sandaletler

27 Temmuz 2018

Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı seçenekleri arasında yer alan sandalet modelleri, özellikle bu sene daha rengârenk görünümleri altında ve hoş aksesuarları ile birlikte hanımlara güzel bir yaz dönemi geçirtecek. Üstelik artık sandalet çeşitleri sadece günlük olarak tercih adına değil, aynı zamanda gerçekleştirilen aksesuar ve desenler ile birlikte; farklı organizasyon veya davetler için de değişik giysilerle hoş bir uyum sağlama şansını vermektedir. O yüzden hanımlar yaz ayları gelir gelmez yeni sezon kapsamında piyasaya çıkan birbirinden güzel sandalet modellerini hemen satın alırlar. Ancak tabi 42 numara bayan sandalet seçenekleri tüm bu işlemler kapsamında çok daha büyük bir önem taşır. Nitekim 42 numara bayanlar açısından oldukça yüksek bir numara olarak ön plana çıkar ve uzun saatler, dışarıda rahat rahat ulaşabilmek için mutlaka özel hiç kalıbı tasarım ile hazırlanmış olması gerekmektedir.

 

 Zengin seçenek altında 42 numara bayan sandaletler

 

            Bütünüyle kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanmış ve deri kalitesi ile birlikte uzun yıllar giyme şansını da yanında getiren 42 numara bayan sandaletler, bu sezon hanımlara harika bir görsel sunuyor. Bilindiği üzere 42 numaradan başlamak suretiyle 45 numaraya kadar ayak numaraları bayanlar için büyük olarak ön plana çıkar. Bu bağlamda 42 numara seçeneği dâhilinde herhangi bir terleme yapmayan ve sıkmayan özellik altında hazırlanmış sandaletler, moda uzmanlarının yetenekli ellerinden çıkmış olarak piyasaya sunulmuş durumdadır.

 

 Farklı modeller kapsamında 42 numara sandaletler

 

            Özellikle geniş topuk tasarımı kapsamında rengârenk görünümleri ile bu sene sandaletler dikkat çekmektedir. Aynı zamanda delikli bir tasarım altında hazırlanmış veya hasır malzemesi ile üretimleri gerçekleştirmiş modeller de ön plana çıkıyor. Hem günlük hem de özel günlerde giyebilmek için fitbas.com üzerinden 42 numara ve daha büyük numara kapsamındaki sandaletler tüm hanımları bekliyor.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.