x
43 Numara Kadın Ayakkabılarda Şıklık
12.07.2018

43 Numara Kadın Ayakkabılarda Şıklık

Eski zamanlarda böylesi büyük ayak numaraları adına şıklık pek fazla ne yazık ki aranmazdı. Çünkü zengin bir renk ve model kapsamı altında bu ürünleri bulmak pek de kolay değildi. Fakat günümüzde artık birçok farklı yerde harika giysilerle muhteşem bir uyum sağlayacak seçenekleri değerlendirmek oldukça kolay bir hale gelmiş durumdadır. Özellikle bunu yeni sezon kapsamında en iyi şekilde sağlayan fitbas.com sitesi, 43 numara bayan ayakkabı çeşitleri kapsamında kişisel tercihlere bağlı kalınarak harika bir seçim şansını yanında getiriyor. Bunlar içerisinde babet fırsat da ile birlikte dolgu ve platform topuklu ayakkabılar, harika sandalet ve terliklerin yanı sıra, daha birçok farklı örnek de yine tercih edebilmektedir.

 

 43 numara bayan ayakkabıları için kalite

 

            Özellikle günümüzde artık estetik ve tasarım altında büyük bir şıklık ile elde etme şansını veren birbirinden farklı 43 numara bayan ayakkabılar arasında, güzel bir seçim yaparken aynı zamanda kalite konusunda da özel bir fırsat yakalanmaktadır. İç ve dış tasarımları tamamen özel bir kalıp altında hazırlanan bu ayakkabılar, uzun saatler dışarıda durulsa bile herhangi bir rahatsızlık hissettirmeden, terleme yapmadan ve sıkmadan kullanım şansını sunmaktadır. Her kısmı bütünüyle deri kalitesi altında hazırlanan büyük numara bayan ayakkabılar kapsamında 41 numaradan 45 numaraya kadar da yine farklı seçimler değerlendirilebilmektedir. Çok uygun fiyatlar kapsamında ve büyük ayak numaralara bağlı olarak tamamen kaliteli bir kalıp tasarımı altında hazırlanmış ayakkabılar, uzun veya geniş taraklı ayak seçenekleri dahilinde rahatlıkla kullanma şansını yanında getirmektedir.

 

 Farklı çeşitleri altında 43 numara bayan ayakkabıları

 

            Bilindiği üzere bayanlar için ayakkabı çok daha büyük önem taşımaktadır. Bunu en iyi şekilde elde edebilmek ve kalite kapsamında kullanabilmek adına, yeni sezon altında site üzerinden birbirinden farklı kategorilere kapsamındaki ayakkabıları ulaşmak mümkündür. Bunlar içerisinde 43 numara seçenekler altında spor ayakkabılar ya da stiletto tarzı ayakkabılar ile birlikte, kış aylarında rahatlıkla geçirebilmek için bot ve çizmeler de ön plana çıkmaktadır. Giysilerle muhteşem bir uyum sağlayan ve birbiri arasında da renkli model ile kombin yaratmış ayakkabı çeşitleri keyifli bir şekilde sipariş verilebilir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.