x
44 Numara Babet Modelleri
10.07.2018

44 Numara Babet Modelleri

Bayanların ayakkabı tutkuları son derece farklı bir yere sahiptir. Bu nedenle de bayanların isteklerini karşılayacak şekilde ayakkabı çeşitliliğini oluşturmak son derece önemlidir. Birbirinden şık ayakkabı modelleri farklı özellikleri ve farklı isimleri ile birlikte kullanıcılarına farklı alanlarda kullanma fırsatını sunmaktadır. Babet ayakkabılar da özellikle yaz aylarında bayanlar için vazgeçilmez bir özelliğe sahiptir. Son derece kullanışlı olan bu ayakkabı çeşidinde rahat yürüme imkanın sunulması, güzel havalarda yürümek ve gezmek için büyük bir fırsat oluşturmaktadır.

 

            Ayrıca birbirinden şık tasarımlar ile oluşturulan bu babet ayakkabıların farklı kıyafetlerle uyumlu şekilde kullanılabilmesi de en çok tercih edilen ayakkabılar arasında yer almasını sağlıyor. Kullanışlı olan bu ayakkabı çeşidinden her sezon kullanılabilecek çok farklı modeller kullanıcı karşısına çıkıyor. Bu şık modellerin çeşitliliği ise kullanıcının tarzına göre değişiyor. Tamamen kullanıcı ihtiyacına göre tasarlanan bu ayakkabılar bayanların ayakkabı tutkusunu karşılayacak şekilde çeşitlendiriliyor.

 

 Bayan Ayakkabılarında Büyük Numaralar

 

            Bayanlar için en güzel ve kendisine en çok yakışan ayakkabıyı seçmek son derece zor bir karar süreci, gerektirebilir. Ancak birbirinden güzel ayakkabılar arasında seçim yaptıktan sonra ayak numarasına uygun olanı bulamamak çok daha kötü olmaktadır. Standart olarak 38, 37, 39 ve 40 numara giyen bayanlar için bedene uygun ayakkabıyı beğenilen modelde bulamamak son derece can sıkıcı oluyor. Ancak standart olmayan 35, 36, 42, 43 ve 44 numara giyen bayanlar için bu durum çok daha zor ve can sıkıcı bir süreç olmaktadır. Bu konuda son derece profesyonel bir hizmet verilerek bayanların korkulu rüyası olan bu duruma son veriliyor.

 

            Daha doğrusu tüm standart ayak bedenine sahip olmayanlar için büyük bir hizmet sunuluyor. 44 numara babet seçenekleri en güzel modellerde kullanıcıya sunuluyor. Herkes beğendiği ayakkabı ve babet ayakkabı modelini rahatlıkla bulabilme ve güvenli bir şekilde satın alabilme fırsatını yakalıyor. Böylece can sıkıcı olan her şeyi unutup keyifli bir alışverişin tadını çıkarmak mümkün oluyor. Tabi güzel yaz günlerinde en şık tasarımları ile boy gösteren babet modellerine sahip olmak ve konforlu bir şekilde kullanmak ta son derece kolay oluyor.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.