x
44 Numara Babet Modelleri Nelerdir ?
03.04.2018

44 Numara Babet Modelleri Nelerdir ?

 

 44 Numara Babet Ayakkabının Kullanımı

 Ayak sağlığınız için çok rahat ve yeterince şık bir görünüme sahip olan 44 numara babet ayakkabılar ayaklarınız için adeta yeni bir moda oluşturmuştur. Sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz veya kendiniz için alacağınız babet ayakkabılar ile çok konforlu bir yaşam elde edeceksiniz. Çok fazla kaliteye sahip olması ve tüm elbiselere uyum sağlaması babet ayakkabıların çok yoğun tercih edilmesinde büyük bir etkendir. Püsküllü, fermuarlı veya bağlamalı modelleriyle ayaklarınıza en çok yakışan modelini tercih edebilirsiniz.

 

            Üstelik istediğiniz tüm renklerde bulmanız oldukça kolaydır. Yeni sezon ürünleriyle adeta göz kamaştıran babet ayakkabılar bay ve bayanların 2018 yılında en yoğun tercih ettiği ürünler arasına girmiştir. Giyime önem gösteren ve her gittiği ortamda dikkatleri üzerine çekmek isteyen bireyler için son derece ideal bir seçenektir. Cezbedici bir özelliğe sahip olması sebebiyle genellikle düğün, kına, nişan ve davetler gibi özel organizasyonlarda çok daha sık kullanıldığı görülmektedir. Kendi tarzınızı oluşturmak ve çok rahat bir hareket etme özelliğine ulaşmak istiyorsanız tercih edeceğiniz en profesyonel ürünlerden bir tanesidir.

 

            Özellikle kadınların çok daha fazla tercih ettiği babet ayakkabıların her türlü modelini bulabilirsiniz. Hakiki deriden üretimi sağlanan bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkündür. Ayak sağlığınıza önem göstererek bu tür ürünleri kullanmanız sizleri birçok sağlık probleminden koruyacaktır. Her türlü hava şartlarında giyebileceğiniz ayaklarınızı son derece sıcak tutacak olan ürünlerdir. Bu kaliteye göre üretimi sağlanan ürünlerin her kitleye hitap edecek bir görselliği bulunmaktadır.

 

 44 Numara Babet Ayakkabıları Kadınların Kullanması

 

            Kadınların uzun yıllardır vazgeçemediği en önemli ürün listelerinin başında ayakkabılar gelmektedir. Özellikle babet ayakkabıların modaya eklenmesiyle birlikte kadınlar çok yoğun ilgi göstermiştir. Birden fazla çeşidiyle her kesimin göz ve zevk rengine doğrudan hitap eden babet ayakkabılar her mekana uyum sağlayabilmektedir. Kadınlar kombilerini tamamlayacağı zaman en çok önem verdikleri konu ayakkabı seçimidir.

 

            Artık babet ayakkabıların gündeme gelmesiyle birlikte bu durum sorun olmaktan çıkmıştır. Her türlü elbiseye uyum sağlayan görselliğiyle kişiye çok fazla bir özellik katacaktır. Yumuşak tabanlı yapısı ve tamamen ayak dostu olan bu ürünleri kullanarak hem sağlığınıza hemde görüntünüze büyük katkı sağlamış olursunuz.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.