x
Ayakkabı Numaranızı Kafanıza Takmayın!

Ayakkabı Numaranızı Kafanıza Takmayın!

02 Nisan 2018

Küçük ya da büyük numaraya sahip olan kişiler için beğendikleri ayakkabıyı bulmak oldukça zordur. Fitbas.com, kişiye özel olarak sunduğu hizmetlerle 33 numara bayan ayakkabı arayışında olanlara da şıklıklarını tamamlayacak ayakkabı modellerine online sipariş imkanıyla sahip olma şansı tanır.

 

 Büyük Ya da Küçük Numara Ayakkabı Arayanlara Özel Hizmetler

 

            Kadın, erkek, yeni ve fırsat kategorileri altında satışa sunulan ayakkabı modelleri arasından en doğru seçimi yaparak günlük kombinlerini tamamlayan kadın müşteriler; 33 ve 34 numaradan 40-41-42-43 ve 44 numaraya kadar aradıkları ürünü mağaza mağaza dolaşmadan da bulabilirler.

 

            Kadın kategorisinde yer alan modellere hem model bazında hem de;

 

 * Küçük numara kadın veya

 * Büyük numara kadın kategorileri üzerinden hızlı erişim sağlayabilen müşteriler malzeme, renk, marka ve fiyat aralığı bazında da arama yaptırabilirler.

 

            Abiye modellerden sandalete, babetten terliğe, kışlık bottan stilettoya, günlük modellerden platform topuğa kadar aradığı her şeyi tam da istediği modelde bulmak isteyenler için sunulan kaliteli hizmetler ayakkabı numarasının dert olmaktan çıkmasını sağlar. Farklı açılardan çekilmiş ürün fotoğrafları sayesinde kararınızı kolay bir şekilde verebilir ve stoktakiler, indirimdekiler ve yeni ürünler arasından gelecek sezona ait siparişlerinizi de tamamlayabilirsiniz.

 

 Ayak Sağlığı Her Şeyden Önce Gelir Diyenlere

 

            Yeni kategorisinde yer alan modeller sezon modası yakından takip edilerek özenle hazırlanır. En beğenilen markaların en popüler ürünlerine yer verilen kategoride erkek ve kadınlar için mevsim şartlarına uygun modeller sergilenir. Fırsat koleksiyonunda kadın ve erkekler için indirimli fiyata sahip olan ürünlere ulaşılabilir. Aranan her özelliğin yanında kaç farklı model ayakkabı görüleceği de belirtilmiştir.

 

            Fitbas.com üzerinden sipariş vermek isteyenlerin siteye üye olması zorunlu değildir. Sisteme kayıtlı üye olarak e-posta adresini paylaşan müşteriler dönemsel olarak düzenlenen indirimler ve kişiye özel kampanyalardan en önce haberdar olabilirler. Verilen sipariş bilgisi ve kargo detayları düzenli olarak takip edilebilir. Satın alınan ürünler 24 saat içinde kargoya hazırlanır. Türkiye'nin farklı adreslerinden gelen siparişler 3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.