x
Ayakkabı Numaranızı Kafanıza Takmayın!
02.04.2018

Ayakkabı Numaranızı Kafanıza Takmayın!

Küçük ya da büyük numaraya sahip olan kişiler için beğendikleri ayakkabıyı bulmak oldukça zordur. Fitbas.com, kişiye özel olarak sunduğu hizmetlerle 33 numara bayan ayakkabı arayışında olanlara da şıklıklarını tamamlayacak ayakkabı modellerine online sipariş imkanıyla sahip olma şansı tanır.

 

 Büyük Ya da Küçük Numara Ayakkabı Arayanlara Özel Hizmetler

 

            Kadın, erkek, yeni ve fırsat kategorileri altında satışa sunulan ayakkabı modelleri arasından en doğru seçimi yaparak günlük kombinlerini tamamlayan kadın müşteriler; 33 ve 34 numaradan 40-41-42-43 ve 44 numaraya kadar aradıkları ürünü mağaza mağaza dolaşmadan da bulabilirler.

 

            Kadın kategorisinde yer alan modellere hem model bazında hem de;

 

 * Küçük numara kadın veya

 * Büyük numara kadın kategorileri üzerinden hızlı erişim sağlayabilen müşteriler malzeme, renk, marka ve fiyat aralığı bazında da arama yaptırabilirler.

 

            Abiye modellerden sandalete, babetten terliğe, kışlık bottan stilettoya, günlük modellerden platform topuğa kadar aradığı her şeyi tam da istediği modelde bulmak isteyenler için sunulan kaliteli hizmetler ayakkabı numarasının dert olmaktan çıkmasını sağlar. Farklı açılardan çekilmiş ürün fotoğrafları sayesinde kararınızı kolay bir şekilde verebilir ve stoktakiler, indirimdekiler ve yeni ürünler arasından gelecek sezona ait siparişlerinizi de tamamlayabilirsiniz.

 

 Ayak Sağlığı Her Şeyden Önce Gelir Diyenlere

 

            Yeni kategorisinde yer alan modeller sezon modası yakından takip edilerek özenle hazırlanır. En beğenilen markaların en popüler ürünlerine yer verilen kategoride erkek ve kadınlar için mevsim şartlarına uygun modeller sergilenir. Fırsat koleksiyonunda kadın ve erkekler için indirimli fiyata sahip olan ürünlere ulaşılabilir. Aranan her özelliğin yanında kaç farklı model ayakkabı görüleceği de belirtilmiştir.

 

            Fitbas.com üzerinden sipariş vermek isteyenlerin siteye üye olması zorunlu değildir. Sisteme kayıtlı üye olarak e-posta adresini paylaşan müşteriler dönemsel olarak düzenlenen indirimler ve kişiye özel kampanyalardan en önce haberdar olabilirler. Verilen sipariş bilgisi ve kargo detayları düzenli olarak takip edilebilir. Satın alınan ürünler 24 saat içinde kargoya hazırlanır. Türkiye'nin farklı adreslerinden gelen siparişler 3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.