x
Ayakkabılarda Astar Ve Aksesuarların Önemi
26.07.2018

Ayakkabılarda Astar Ve Aksesuarların Önemi

Medeniyet geliştikçe ayakkabı çeşitleri de artış göstermiştir. Her yaştaki insanın çeşitli mevsimlerde değişik değişik yerlerde giymeleri için pek çok ayakkabı çeşidi ortaya çıktı. Bunların arasında en önemlileri çizme, bot, lastik ayakkabı, hasır ayakkabı, sandal, mokasen, iskarpindir. Yapılış türüne göre de tabanı çivili, yapıştırma ve dikişli çeşitleri mevcuttur.

 

 Rahat ve Kaliteli Bayan Ayakkabı Modelleri

 

 Bilindiği gibi ayakkabıların rahat olması günlük giyim ve kullanım bakımından önemlidir. Ayakkabıda önemli olan şey ayağa rahatça oturması, ayağı sıkmaması, şekli ve biçiminin bozulmamasıdır. Yine ayakkabının kalitesi ön planda tutulmaktadır. Günümüzde günlük kadın ayakkabı seçimi her geçen gün önem kazanmaktadır. Şık ve kaliteli olup günlük giyilebilecek şık ve kaliteli bir ayakkabı isteyenler orijinal ve rahat bayan ayakkabı modellerine online satış sitelerinden ulaşabilirler.

 

 Değişik tasarımlara sahip, dikkat çekici, kaliteli, şık, orijinal, bütün ayaklara hitap eden büyük ya da küçük ayakkabı numaraları mevcuttur. Bayanlar artık ayakkabı seçiminde zorluk yaşamadan kendi zevklerine ve kendi ihtiyaçlarına uygun ayakkabıları satın alabilirler.

 

 Ayakkabıda Astarın İşlevi Nedir?

 

 Ayak ve saya arasında koruyucu bir tampon tabaka görevi görür. Ayağın nemini alır. Ayakkabının şeklini korur. Ayakkabının iç görünümünü şekillendirir. Astar ayakkabının ayna, yan ve ayağın bastığı zeminde kullanılır

 

 Ayakkabı Aksesuarları Nelerdir?

 

 Ayakkabının tarzına ve biçimine göre değişik aksesuarlar kullanılır. Aksesuarlar; deri, suni malzeme, plastik, taş, tahta, boncuk, tekstil, zamak ve metal çeşitlerinden oluşur. Bunlara ek olarak fermuar, atkı tokası, rivet, kanca, trok, kapsül, taşlı süs tokaları, ponponlar, etiketler, resimli logolar, bağcık, süs dikişleri kullanılır.

 

 Sıkı Ayakkabı Nasıl Gevşetilir?

 

 Eğer yeni aldığınız ayakkabı ayağınızı fazla sıkıyorsa, gevşetmeniz mümkündür. Ayakkabılar özel kalıplarla genişletilebilir. Aynı zamanda farklı geleneksel yöntemlere internetten ulaşabilirsiniz. Sıkı ayakkabı rahatsızlık vereceği gibi, gün içinde ayakların şişmesine ve yaralanmasına neden olacaktır. Bu yüzden küçük veya büyük beden ayakkabı alırken doğru kalıp ve dikiş özelliklerini incelemek gerekir.

 

 Beğenilen ürünler güvenli ödeme koşulları ile online sitelerden satın alınabilir. Orijinal ve uygun fiyat seçenekleri bütün müşterilere sağlanmaktadır. Renk seçimi ve ayak numarasına göre numara seçerek alışveriş yapmak günümüzde daha kolay hale gelmiştir.

 

Blog Son Eklenenler
Kroko Desenli Büyük Numara
Büyük numara giyen erkek müşterilerimize yeni bir seçenek sunmak amacıyla en çok satan havuzlu taban sneaker modelimizde 45-46-47-48-49-50 numara ayakkabılarını ürettik. Lacivert, Taba, Siyah renk varyasyonlarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan sneaker modelimizin Siyah renginde Siyah taban seçeneği de mevcut. Oldukçe geniş kombin seçeneği sunan bu modelimizde özellikte kot pantolanla günlük-spor kombinler başı çekiyor.
Küçük Numara Ayakkabı Tasarımları
Günümüzde eskiye oranla daha fazla şıklık estetik anlamda yenilikler yaşanan   küçük numara ayakkabı   modelleri konforu ile de ön plana çıkmaktadır.
Kadınlar Adına Büyük Numara Ayakkabı Çeşitleri
41 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkan ayakkabı numaraları, kadınlar için   büyük numara ayakkabı   olarak ön plana çıkar.
Büyük Numara Kadın Ayakkabı Modası
Eskiden modası ve şıklığı hakkında pek konuşulmayan büyük numaralı ayakkabılar son zamanlarda firmaların bu konuda yaptığı atılımlar sayesinde oldukça konuşulur hale geldi.
Küçük Numara Kadın Ayakkabısında Yeni Modeller
Modaya uyum konusunda kadınların ne kadar tutkulu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle önemli davetlere giderken kombin uyumu yakalamaları adına zamanlarını çokça ayırmaktalar.
Yeni Sezonun Büyük Numara Kadın Sandalet Modası
Sıcak havaların ve yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler, son yıllarda renkli modeller ile tasarlanmaya başladı.
Düğünler İçin Tercih Edilecek Olan Büyük Numara Erkek Ayakkabılar
Yeni evlenecek ve hayatlarının mutlu gününde yanında olmasını istediklerini davet edecek olan çiftler, düğünlerini daha çok yaz aylarına denk getirmektedir.  
Büyük Numaralı Babet Modelleri
İmalat yapmakta olan ayakkabı firmaları ihtiyaçlar doğrultusunda büyük numara üretim yapmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı ayakkabı üretimi yapmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.